15 Temmuz Şehitleri Anısına Gösteri Maçı Yapıldı

15 Temmuz Şehitlerini Anma Demokrasi ve Milli Birlik Haftası etkinlikleri kapsamında Besni ve Adıyaman Master takımları arasında gösteri maçı yapıldı.

İlçe Stadyumunda yapılan futbol maçına İlçe Kaymakamı Ahmet Gencer, Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, İlçe Emniyet Müdürü Cemal Avan, İlçe Jandarma Komutan Vekili Arif Bekar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar ve sporseverler katıldı.

Adıyaman Spor – Der Master Futbol Takımı ile Besni Master Futbol takımları arasında oynanan müsabakada Besni Master Futbol takımının kaptanlığını İlçe Kaymakamı Ahmet Gencer yaptı. Besni takımında Belediye Başkanı İbrahim Öztürk ve Besni futbolunun emektarları oynarken Adıyaman takımında ise uzun yıllar profesyonel ve amatör futbol oynamış oyuncular yer aldı.

15 Temmuz Şehitleri anısına yapılan müsabaka 5-5 eşitlikle sonuçlandı. Müsabaka öncesi her iki takım kaptanına Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş adına çiçek takdim edilirken, müsabaka sonunda ise katılım belgesi verildi.

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir