2017 Yılı Kutlu Doğum Haftası Hazırlık Toplantısı Yapıldı

Adıyaman’da Kutlu Doğum Haftası hazırlıkları için toplantı düzenlendi.

Her yıl 14-20 Nisan tarihleri arasında kutlanan Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’nin doğum yıldönümü “Kutlu Doğum Haftası Kutlama” programının, İl Müftülüğü olarak 2017 Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle yapılacak olan etkinliklere katkı ve destek ve geniş katılım sağlamak amacıyla il Müftüsü M. Ali Öztürkçü başkanlığında Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Sivil Toplum Kuruluşları temsilcilerinden müteşekkil Kutlu Doğum platformu İl Müftülüğü Brifing salonunda toplandı.

İl Müftüsü Mehmet Ali Öztürkçü, Kutlu Doğum Haftası bu yıl yapılacak olan Anaysa Referandumu nedeniyle 17 Nisan 2017’de başlayacak 23 Nisan 2017’de sona ereceğini açıkladı. Hafta boyunca yapılacak etkinlikler ile ilgili bilgi İl Müftüsü Mehmet Ali Öztürkçü “Bu hafta içerisinde toplumun her kesimine ulaşacak şekilde etkinliklere, Sivil Toplum Kuruluşlarının katkı sunmaları gerekiyor.  Sivil Toplum Kuruluşlarının hafta ile ilgili görüşleri dinlenerek yapılacak olan etkinliklerin daha kuşatıcı nitelikte olması gerekiyor.”dedi.

İl Müftüsü Öztürkçü toplantıya katılanlara teşekkür etti.

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

Gençlik Proje Döngüsü eğitimlerine katıldı 

GAP Bölge Kalkınma İdaresi Adıyaman Gençlik ve Kültür Evi tarafından yürütülen YouthBank (GençBank) programının ‘Proje …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir