36 Köyün Alt Yapı Çalışması Start Aldı

Başkan Erdoğan ve A Takımı Çalışmaları Yerinde İnceliyor

Adıyaman’ın Besni ilçesinde yer alan Çetintepe barajıyla birlikte 36 köyün alt yapı çalışması Kızilin köyünde start aldı.

İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan’da alt yapı yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek, bilgi alış verişinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla gerçekleşen projeyi AK Parti Adıyaman milletvekilleri de Ankara’da yakından takip etti.

Çalışmaları yerinde gören Başkan Mehmet Can Erdoğan, projenin başladığı noktada çalışmaları takip ederek; “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla halkımıza en iyi şekilde hizmet edebilmek için gece gündüz demeden sahadayız. Adıyaman’da yaşayan vatandaşlara ivedilikle hizmet götürebilmek için ekibimizle birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Adıyaman’ın şehir merkezinde bulunan bütün hizmetleri köylerde vatandaşımıza kadar götürmek için ekibimiz 7 gün 24 saat boyunca çalışıyor. Bu çalışmalar kapsamında köylerimizin alt ve üst yapı çalışmalarını yeniden dizayn ediyoruz. İlimizdeki bütün köylerimize ulaşarak, öncelikle vatandaşla bir araya geliyoruz. Daha sonra da o görüşmeler sonrasında çalışmaları başlatmış oluyoruz. Bugünde Adıyaman’ın Besni ilçesine bağlı olan 36 köyün alt yapısının yeniden yapılması için ekibimizle birlikte startımızı verdik. Böylesine devasal bir çalışma ile 36 köyümüzün sorunlarına neşter vurduk. Köylerde yaşayan vatandaşlarımız hizmetin en iyisine layıktır. Bizlerde hizmeti en iyi şekilde köylerde yaşayan vatandaşlarımıza sunmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları üzerine AK Parti Adıyaman milletvekili Ahmet Aydın’da projelerin hızlanması için ilgili kurumlarla bilgi alış verişinde bulundu. Aydın, Ankara’da kurumlarda yetkililerle görüşerek, projelerin hayata geçmesini sağladı. Bu hizmetlerin halka sunulmasında bizlere talimat veren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Ahmet Aydın’a, İbrahim Halil Fırat’a, Muhammed Fatih Toprak’a, Yakup Taş’a ve bütün personellerimize teşekkür ederim” dedi. Haber Merkezi

 

Bu Haberi Gördünmü!

Müdür Tünçmen’den  İHH’ya teşekkür 

Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü İnsani Yardım Vakfı(İHH) Kahta temsilciliği yönetim kurulu üyelerini makamında kabul …