38 Yıllık Eğitim Çınarı Oruç Öğretmen’den Kızılkaya’ya Teşekkür Ziyareti

Adıyaman’da birçok okulda  38 yıl hizmet vermiş  halen Yavuz Selim İlkokulun’da görev yapan 60 yaşındaki sınıf öğretmeni Oruç Furkan ve ailesi Adıyaman Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya’ya desteğinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

Kızılkaya ile kısa bir süre sohbet eden  Oruç Furkan‘’Öğrencilerimizi kendi çocuklarımdan ayırt etmem. Öğretmenlik, ilk bakışta sevgiye bağlıdır.Öğretmen sevgisini çocuklara aktardığı zaman olmayacak hiç bir şey  yoktur.’’ dedi. Konuşmasının devamında ilimizde 1 ve 5 sınıflara yönelik yapılan kura sisteminin yararlı olduğunu öğretmenlerin bundan memnun olduğunu, ayrımın ötekileştirmenin kalktığını belirten Furkan, böyle bir uygulamadan dolayı Kızılkaya’ya teşekkür etti.

Yapılan ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten  Kızılkaya ise‘’Eğitimde feda edilecek hiçbir öğretmen ve öğrenci yoktur. Eğitim öğretime yapacağınız katkılar bizler için çok değerlidir. Uzun soluklu olan eğitim sürecinde, sabırlı ve gayretli şekilde çalışmalıyız.   Her öğrencimize verdiğiniz emeklerden dolayı siz değerli meslektaşıma teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Bu Haberi Gördünmü!

Tavsiye Üzerine Hem Şifa Hem de Kazanç Sağlıyor

Çocuğunun hastalığı nedeniyle eşek alan Adıyamanlı Ramazan Katırcıbaşı, eşek sütü sayesinde hem çocuğunun hastalığına şifa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir