“400 Milletvekili Hedefine Varmak İçin Çalışacağız” Milletvekili Erdoğan’dan ‘VEFA’ Ziyaretleri

23. dönem Adıyaman milletvekilliği görevini yürüten ancak 7 Haziran seçimleri için partisi tarafından aday gösterilmeyen AK Parti milletvekili Mehmet Erdoğan, Adıyaman’a gelerek karış karış gezip, partililerine ve halka teşekkür etti.

7 Haziran genel seçimleri için partisi tarafından aday gösterilmeyen AK Parti Adıyaman milletvekili Mehmet Erdoğan, Adıyaman’ı karış karış gezerek partililerine ve seçmenlerine teşekkür etti.

Yeni Türkiye yolunda yapılan çalışmalarda yer almanın hazzını ve mutluluğunu yaşadığını belirterek kendisine bu fırsatı verenlere teşekkür eden Erdoğan, daha önce olduğu gibi her zaman AK Parti’nin bünyesinde kalacağını dile getirdi.

‘Vefa’ ziyaretleri kapsamında Adıyaman merkez başta olmak üzere Besni, Tut, Gerger, Sincik, Samsat ve Kahta ilçelerinde partililere nezaket ziyaretinde bulunan Erdoğan burada partililere hitaben yaptığı konuşmasında, daha güçlü bir Türkiye için AK Parti’nin daha da güçlü olması gerektiğini dile getirdi.

Erdoğan şunları söyledi: “Adıyaman’a ve ülkeme AK Parti milletvekili olarak iki dönem hizmet etmenin mutluluğunu yaşadım. Doğal liderimiz, Recep Tayyip Erdoğan’a ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na yol arkadaşı olma bahtiyarlığını yaşadım. Yeni Türkiye’nin inşasında, 400 milletvekili hedefine varmak için çalışacağız. Siz değerli hemşerilerime destekleriniz için teşekkür eder, her şeyin hayırlısı olması temennisiyle, yeni seçilecek olan arkadaşlarımıza başarılar dilerim.”

Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

Dağtekin’den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir