“41 MADALYAYA”  41 KERE MAŞALLAH

Van ilinde 28 – 29 Nisan tarihleri arasında yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Yarı Final Yüzme müsabakalarına katılan Adıyamanlı yüzücüler başarılarını İl Müdürü Fikret Keleş ile paylaştı.

Genç yüzücüleri elde ettikleri başarılardan dolayı kutlayan İl Müdürü Fikret Keleş, Adıyaman, Ağrı, Bingöl, Diyarbakır, Elazığ, Kilis, Malatya, Tunceli, Şanlıurfa, Van ve Mardin illerinden birçok yüzücünün katılımı ile gerçekleştirilen yarı final müsabakalarında sporcularımız 41 madalya alırken, 8 sporcunun Türkiye Finallerine isimlerini yazdırdığını söyledi.

Adıyaman’dan 15 sporcunun müsabakalara katıldığını söyleyen İl Müdürü Fikret Keleş;”Genç sporcularımızın rakipleri karşısında elde ettikleri başarı 41 madalya ile tescillenirken, ben sporcularımıza 41 kere maşallah diyorum. Türkiye Finaline 8 sporcu ile katılmaya hak kazandık. Bu başarıda emeği geçen başta antrenörlerimiz olmak üzere tüm sporcularımızı gönülden kutluyor başarılarının devamını diliyorum. Ben 11-13 Mayıs tarihleri arasında Karabük’ün ev sahipliğinde yapılacak Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Yüzme Türkiye Finallerinde ilimizin büyük bir başarı göstereceğine inanıyorum” dedi. Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

Jumbo Kuşlar Bin Liradan Alıcı Buluyor

Adıyaman’da Muhabbet ve Doğa Kuşları Yetiştiriciler Derneği tarafından her hafta kurulan mezatta, muhabbet ve kanarya …