5 Bin Kişiye Yemek İkramı

Genel Merkezi İstanbul Bağcılar da bulunan Adıyamanlılar Vakfı tarafından finanse edilen ve Vakfın Adıyaman Şubesi tarafından Adıyaman da organize edilen Demokrasi Nöbetine katılan binlerce vatandaşa etli pilav ve ayran dağıtımı yapıldı.

Türkiye genelinde olduğu gibi Adıyaman’da da vatandaşlar demokrasi nöbetini sürdürüyor. Valilik önünde bir araya gelen yaklaşık 5 bin kişiye etli pilav ve ayran ikramında bulunan Adıyamanlılar Vakfı darbeye karşı nöbet tutan vatandaşlara yanınızdayız mesajı verdi.

Vatandaşlara kendi elleriyle yemek ikramında bulunan Adıyamanlılar Vakfı yeni Adıyaman Şube Başkanı Av. Nedim Taylan, demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara teşekkür ederek, “İlk gün olduğu gibi aynı heyecan aynı mücadele halen sürüyor.  Bizlerde Adıyamanlılar vakfı olarak nöbet tutan vatandaşlarımızın yanında olmak istedik. Vakıf olarak ilk geceden beri darbeye ve darbecilere karşı olduğumuzu her fırsatta dile getiriyoruz. Bugün buraya kadar gelen sabahlara kadar nöbet tutan Adıyamanlı hemşerilerimize teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Bu yemeğin verilmesinde katkısı olan Vakfımızın Genel Merkezine şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

HABER MERKEZİ

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir