Adıyaman 1954 Spor’un İlk Transferi Emrah Yücetaş

İlimizi  bu sezon Bal Liginde temsil edecek olan Adıyaman 1954 Spor, geçen sezon Bal Ligi ekiplerinden Dersimspor’la şampiyonluk yaşayan Adıyamanlı sol bek Emrah Yücetaş’ı renklerine bağladı.

En büyük hedeflerinin 3. Lige çıkmak olduğunu belirten Sportif Direktör Fikret Keleş,  yapılan ilk Transfer hakkında şunları söyledi; “Kulüp olarak belirlemiş olduğumuz hedeflerimize doğru bir bir ilerliyoruz. Geçtiğimiz yıl elde etmiş olduğumuz başarıyı bu sezon Bal Liginde göstermek adına şimdiden işi sıkı tutup sezona en iyi şekilde hazır olmak için transfer çalışmalarımıza başladık. Emrah kardeşimizi yakından takip edip beğeniyle izlediğimiz bir kardeşimizdi ve kendisine teklifte bulunduk oda sağolsun tereddüt etmeden sarı yeşil formayı giymek istediğini söyledi. Emrah Yücetaş geçen sezon Dersimspor ile Şampiyonluk sevinci yaşamış Dersimspor’un 3. Lig’e çıkmasında pay sahibi olmuştu. İnanıyorum ki bu sezon da kendi memleketinin formasını sonuna kadar terleterek 3. Lig’e çıkmamızda pay sahibi olacaktır. Ben kendisine bu forma altında nice uzun ve başarılı yıllar geçirmesini temenni ediyor, taraftarlarımıza da transferlerin devam edeceğini buradan bildirmek istiyorum.” Dedi.

Adıyaman’da olmaktan ve hedefi olan bir takıma gelmiş olmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu belirten başarılı sol bek Emrah Yücetaş, transferinin gerçekleşmesinde emeği olan Kulüp başkanı Hüseyin Koç’a, Sportif Direktör Fikret Keleş’e çok teşekkür ettiğini Adıyaman için ter dökmenin sarı yeşilli formayı terletmenin kendisi için çok büyük bir gurur olduğunu söyledi.

Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Adıyaman’da 2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarının açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. Adıyaman-Kahta Karayolu üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir