Adıyaman 1954Spor’a Belediye’den Destek

Adıyaman’ı BAL Liginde temsil eden Adıyaman 1954 Spor’unBaşkanı Hüseyin Koç, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret etti.

Bölgesel Amatör Lig (BAL)’demücadele eden Adıyaman 1954 Spor’unbaşkanı Hüseyin Koç,Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamındaziyaret etti.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu ile Adıyaman Belediyespor Kulüp Başkanı Aykut Dündar’ın da hazır bulunduğu ziyarette şimdiye kadar verdikleri destekten dolayı Başkan Kutlu’ya teşekkür eden Koç, yeni sezon öncesi yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ise ziyarette yaptığı konuşmada, “Profesyonel ligde bir takımımızın olmaması Adıyaman’ımız adına oldukça üzücü bir durum. Bölgesel Amatör Ligde ilimizi temsil eden Adıyaman 1954 Spor’un bu sezon profesyonel lige çıkması için hep beraber elimizden geleni yapmalıyız. Biz de Adıyaman halkını temsil eden bir belediye olarak Adıyaman 1954Spor’aelimizden geldiği kadarıyla maddi ve manevi destek sağlayacağız” diye konuştu.

Başkan Hüseyin Koç ise, yaptığı açıklamada “Kulübümüz için 2017-2018 sezonu planlamasında kulübümüzün yarışmacı takım olabilmesi ve hedeflediği şampiyonluğu kazanabilmesi adına çalışmalarda bulunan ve büyük desteklerde bulunacağına ve kulübümüz adına sorunları çözme adına camiamızın gençliğine sahip çıkma adına desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Hüsrev Kutlu ve Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Sait Kutlu’ya Kulübüm adına Teşekkür ederim.”dedi.

Haber: Kazım Aydın

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir