Adıyaman Ak parti’de Milletvekili Adaylarına Coşkulu Karşılama

Ak Parti Adıyaman 1. Sıra Aday Ahmet Aydın:

“2 Kasım Sabahındaki Coşkuyu Görüyorum”

 Adıyaman Ak parti’de milletvekili adaylarına coşkulu bir karşılama organize etti. Adıyamanlılar vekil adaylarını havaalanında karşıladı.

Ak parti Adıyaman teşkilatı 1 Kasım’da seçime girecek olan ve milletvekili adayı olarak gösterilen Ahmet Aydın, Adnan Boynukara, İ.Halil Fırat, Salih Fırat ve Yakup Taş’ı Adıyaman Hava Alanında karşıladı. Karşılamaya Çok sayıda Ak partilide katılırken, araç konvoyları büyük kalabalık oluşturdu. Adaylar konvoy halinde bekleyen partilileri selamladı.

Coşkuyla karşılanan vekil adaylarının memnuniyeti gözlerinden okunurken, yoğun kalabalık parti binasına kadar vekillere eşlik etti.

Karşılama esnasında konuşan Ak Parti Adıyaman 1. Sıra Aday Ahmet Aydın, “ Bu mutlu tabloda inşallah 2 Kasım sabahındaki coşkuyu görüyorum. 2002 ruhunu görüyorum. Allah nasip ederse bu coşkuyla 2002’den başlayıp bu mihmandarlığı bugünlere taşıyan bütün kardeşlere, bütün kardeşlerimize, bütün milletvekillerimize ve bütün teşkilatlarımızın getirdiği her zaman coşkuyla yükselterek 2 Kasım sabahında 5’te 5 hedef 23’ü kutlayacağız inşallah” ifadelerini kullandı.  Haber: Mustafa POLAT 

 

manşettt (4)

manşettt (3)

manşettt (1)

manşettt (2)

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir