Adıyaman Belediyesi’nden7/24 Temizlik Çalışması

Adıyaman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, daha temiz bir Adıyaman için gece gündüz demeden haftanın 7 günü 24 saat şehrin dört bir noktasında temizlik çalışması yapıyor.

Daha temiz bir Adıyaman için çalışmalarını sürdüren Adıyaman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehrin dört bir noktasında gece gündüz demeden, 7/24 saat temizlik çalışması yapıyor.

Çarşı merkezinden ara sokaklara, duvarlara yapıştırılan ilanlardan şehrin muhtelif yerlerine, mesire alanlarından ibadethanelere kadarher yerde çalışmalarını sürdürerek çirkin görüntüye neden olan her noktaya ulaşan ekipler tarafından sürdürülen çalışmalar halkında takdirini topluyor.

Konu ile ilgili bilgilendirmede bulunan Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri, “Şehir merkezinde sürdürdüğümüz rutin temizlik çalışmaların yanı sıra, buharlı yıkama aracımızlaşehir merkezindeki duvar, direk, otobüs durağı ve elektrik trafolarının üzerine yapıştırılan ilan-reklamları temizleyen ekiplerimiz,il merkezimizdeki kötü görüntüyü ortadan kaldırıyor. Bunun dışında özellikle yaz mevsimlerinde vatandaşlarımız tarafından yoğun bir şekilde kullanılan mesire alanları ile yine halkımızın sıklıkla kullandığı ibadethanelerde de temizlik çalışması yapan ekiplerimiz, halkımızın daha temiz bir ilde yaşaması için gece gündüz demeden çalışıyor” diye konuştu.

Bu Haberi Gördünmü!

2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Adıyaman’da 2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarının açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. Adıyaman-Kahta Karayolu üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir