Adıyaman Büyük Bisiklet Turuna Hazırlanıyor

 

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Dünya Kalp Günü münasebetiyle ile “Durma Hareket Et Kalbin için Pedalla” sloganı ile 04 Ekim 2015 Pazar günü bisiklet turu düzenliyor.

Adıyaman’da yeni bir spor dalı olan Bisiklet sporunun gelecekte büyük başarılara imza atacağını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, ilimizde tüm spor dallarında faaliyet gösterebilmek için çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

İl Müdürü Bağcı: ”Bisikletin kimi zaman eğlence, kimi zaman ulaşım aracı kimi zaman ise spor amaçlı kullanımları söz konusudur. Gelişmiş ülkelerde oldukça önemli bir konumda olan bisiklet spor dalı ülkemizde de hızla yayılmakta ve ilgi görmektedir. Bizlerde Adıyaman’da halkımıza bisiklet sporunu sevdirmek daha sağlıklı bir yaşam için böyle bir organizasyon içerisine girdik. Ben tüm halkımızı hafta sonu bisiklet turu için davet ediyorum. Pazar günü saat 10:00 da bisikletleriyle gelen gençler, büyükler ve tüm halkımızın katılı ile kent merkezi parkurunun da bulunduğu güzergahta harika bir bisiklet turu yapacağız. Umarım ilimizde bisikletin gerek günlük yaşamda gerekse bir spor dalı olarak kullanımını artırabiliriz” dedi.

Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

Dağtekin ‘Bizim Adıyaman Sevdamız Var”

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin bir basın açıklaması yayımlayarak Dr. Süleyman Kılınç’ın adaylığının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir