Adıyaman Gıda Fuarına Hazırlanıyor

Medya Trend Fuarcılık Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. tarafından bu yıl 2. düzenlenecek fuar için basın toplantısı düzenlendi.

Bir kafede düzenlenen basın toplantısında konuşan Medya Trend Fuarcılık Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gül, yaptığı açıklamada, bu yıl ikincisini düzenleyecekleri fuarın 4-7 Mayıs tarihleri arasında organize edileceğini bildirdi.

Adıyaman’daki fuar ile ilgili çalışmalarının bir yıl önceden başladığını anlatan Gül, “Bu çalışmalar doğrultusunda birçok ili gezdik.  Birçok firma ile temas kurduk,  şuan da hazırlıklarımız tamamlandı,  reklam çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor ve davetlere başladık. Bu konuda benim izah edeceğim bir konu var;  Adıyaman’da bundan 3 yıl önce Sanayi Odası tarafından Adıyaman-Kahta yolu üzerine fuar merkezi yapıldı.  Bu fuar merkezi ile birlikte Adıyaman’da fuarcılık start aldı. Start alan fuarcılık ile birlikte biz ilkini inşaat fuarı, ikincisini gıda tarım fuarı  ve takriben arkasından yine inşaat fuarı ve arkasından bu yıl yine ikincini düzenleyeceğimiz Gıda Tarım Fuarının startını aldık” dedi.

İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Adil Alan ise “Buraya hayırlı bir iş için gelmiş bulunmaktayız.  Bu kahvaltıda Adıyaman’da düzenleyeceğimiz ikinci tarım fuarında  hangi ürünleri sergileyeceğiz,  çiftçilerimizi gelişen teknoloji de nereye kadar götüreceğiz, bunları nasıl buluşturacağız, bununla ilgili bir araya gelip muhabbet etme ve  istişare etme fırsatı buluyoruz.  Özellikle bir fuar alanımızın olmayışı bizim için büyük bir sorun idi, bir ukte idi.  Buradan yapanlara çok teşekkür ediyorum. Adıyaman’a çok güzel bir fuar alanı kazandırıldı ve  Medya Trend artık ithal değil, artık bizim yerli sermayemiz gibi öz firmamızdır ve bu anlamda dünya ile entegre halinde olacağız. Tanıtım konusunda  birlikte el ele vererek, Adıyaman’ı daha ne kadar ileri seviyeye götürebiliriz, bunu  konuşacağız ve toplantıyı gerçekleştiren herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

Adıyaman’da Adnan Menderes anıldı 

AK Parti Adıyaman Teşkilatı Adnan Menderes’in idam edilişi ile ilgili basın açıklaması yaptı. AK Parti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir