Adıyaman Halide Edip Anaokulu Müdürü Önder “Eğitim Evde de Devam Etmeli”

Adıyaman Halide Edip Anaokulu Müdürü Cemal Önder, eğitimin evde de devam etmesi gerektiğini söyledi.

 

Adıyaman Halide Edip Anaokulu Müdürü Cemal Önder, yaptığı açıklamada, 2017-2018 eğitim- öğretim yılının tüm Adıyaman’a ve Türkiye’ye hayırlı uğurlu olmasını diledi.

 

Güzel bir başlangıç yaptıklarını belirten Önder, öğretmen ve öğrencilerle güzel bir başlangıç yaptıkları için mutlu olduklarını dile getirdi.

 

Kaliteli bir ekipte olmaktan gururlu ve mutlu olduğunu aktaran Önder, “En büyük temennimiz ve en büyük isteğimiz; velilerimizden bizim vermiş oldukları eğitimi desteklemeleri, evde aynı şekilde bizim eğitimlerimiz ile ilgili gerekli çalışmaları yürütmeleri, verdiğimiz eğitimleri evde de uygulamaya çalışmaları”dedi.

 

– EĞİTİM SADECE OKULDA OLMAZ

 

Eğitimin sadece okulda olamayacağını vurgulayan Önder, şunları kaydetti:

 

“Çünkü eğitim sadece okulda olmuyor, evde de eğitim, çevrede eğitim, bunlar çok önemli. Bizim verdiğimiz eğitimleri desteklemelerini bekliyoruz. Bunun yanında farklı etkinliklerimiz var. Biz Adıyaman’da yeşil bayraklı bir okuluz, okullarda orman programını uyguluyoruz. Yenilikçi ödüller ile ilgili çalışmalarımız sürecek. Eti minik projelerimiz devam edecek. Bu yönde velilerin desteği bekliyoruz”

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

Meslek Eğitimcileri Usta Öğreticiler Federasyonu Kuruldu

Meslek Eğitimcileri Usta Öğreticiler Federasyonu kuruldu. Adıyaman İl Temsilciliği açılışı gerçekleşti.   Türkiye genelinde meslek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir