Adıyaman Protokolü Sağlık İçin Yürüdü

 

Adıyaman il protokolü, sağlıklı bir yaşama dikkat çekmek için Karaali mevkiinde yeni yapılan modern tartan pistinde yürüyüş düzenledi.

Akşam saatlerinde düzenlenen yürüyüşe Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş ve eşi Beyhan Demirtaş, AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ve eşi Fulya Kutlu, İl Emniyet Müdürü Fikret Salmaner, bazı kurum amirleri, sporcular ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Tartan Atletizm Pisti içerisinde başlayan yürüyüşte katılımcılar yürüyüş parkuru etrafında tur atarak sağlıklı yaşama dikkat çekti.

Yürüyüş sonrası bir açıklama yapan Vali Mahmut Demirtaş, son yıllarda Adıyaman’ın çok önemli spor yatırımlarına ev sahipliği yaptığını belirterek, “Bu yatırımların çok büyük bir kısmı halkımızın hizmetine sunuldu. Bir kısmı ise devam ediyor. Bugünde hizmete sunduğumuz modern atletizm pistinde vatandaşlarımızla birlikte yürüyüş düzenliyoruz. Vatandaşlarımızın spor yaparak sağlıklı kalmalarına zemin oluşturmak için yapılan spor tesislerimiz, günün her saatinde spor yapmaya imkan veriyor” ifadelerini kullandı.

Haber: B.IŞIK

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir