Adıyaman Tanıtım Günleri İçin Hazırlıklar Devam Ediyor

17-21 Ekim Tarihlerinde İstanbul Yeni kapıda düzenlenecek olan Adıyaman Tanıtım Günleri ile ilgili hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Adıyaman dernekler Federasyonu Genel Başkanı Av. Abdurrahman Dursun Başkanlığında bir heyet Adıyaman’da Adıyaman Valiliği, Adıyaman Belediyesi, Adıyaman Üniversitesi, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ve bütün ilçe belediyelere yönelik ziyaretlerde bulunarak, İstanbul’da düzenlenecek olan Adıyaman Tanıtım Günlerine katılım konusunda destek istediler. Bu ziyaretinin hemen ardından Adıyaman Tanıtım Günleri Komisyonu Av. Abdurrahman Dursun başkanlığında ikinci toplantısını İstanbul’da gerçekleştirildi.

Burada konuyla ilgili açıklamada bulunan Av. Abdurrahman Dursun, Adıyaman’ın prestiji açısından son derece önemli olan bu etkinliğin başarıya ulaşması için çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Dursun, “Adıyamanlılar Vakfı ile birlikte organize ettiğimiz, Adıyaman Valiliği, Adıyaman Belediyesi, Adıyaman Üniversitesi ve Adıyaman Ticaret Odası Başkanlığının destekleriyle 17-21 Ekim tarihinde Yenikapı da gerçekleştireceğimiz Adıyaman Tanıtım Günlerinde Adıyaman’ı İstanbul’a buluşturmanın gururunu yaşıyoruz.  Bu etkinliğinin düzenlenmesindeki tek gayemiz dört gün boyunca Adıyaman’ın kültürel değerlerimizi ve yöresel lezzetlerimizi tanıtmak ile birlikte Adıyaman’ın güzelliklerini, cömertliğini, iyilikseverliğini en iyi şekilde bütün İstanbullulara tanıtmak olacaktır. Sarf edeceğimiz gayret ile birlikte inşallah çok önemli bir organizasyonu başarılı bir şekilde sonuçlandıracağımıza inanıyorum. Önemli bir prestije sahip yeni kapıda düzenleneceğimiz bu etkinliğimize İstanbul Büyükşehir Belediyesinin tanıtım ve duyuru kısmında destek verecektir. Burada bir milyona yakın insanı en iyi şekilde sağlamak için büyük çaba sarf edeceğiz” şeklinde konuştu. PHA

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …