ADIYAMAN TARİHİNDE BİR İLK

Adıyaman Belediyespor’un Çeyrek Finaldeki Rakibi Belli Oldu

Hentbol Türkiye Kupası Çeyrek Finaline kalan Adıyaman Belediyespor’un rakibi Büyükşehir Belediyesi Ankara oldu.

Türkiye Hentbol Türkiye Kupası Çeyrek Finaline kalma başarısı gösteren Adıyaman Belediyespor, çeyrek finalde Büyükşehir Belediyesi Ankara ile eşleşti.

Tarihinde ilk kez Türkiye Kupası Çeyrek Finaline kalan Adıyaman Belediyespor, ev sahipliği yaptığı grup maçlarında Maliye Piyango’yu 25-19, Karşıyaka Belediyesi’ni 36-26 mağlup etmiş, Beykoz Belediyespor’ada 26-20 mağlup olmasına rağmen grupta ilk ikiye girerek çeyrek finale kalma başarısı göstermişti.

Adıyaman Belediyespor’un yanı sıra, gruplarında ilk ikiye girerek çeyrek finale kalma başarısı gösteren Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor, Aziziye Belediyesi Termal SK,Beşiktaş, Göztepe, Beykoz, Aziziye Belediyesi Termal Spor, Selka Eskişehir Hentbol Takımı ve Antalyaspor takımlarının yer aldığı kura çekimi sonucunda eşleşmeler şu şekilde oldu:Göztepe ile Beykoz Belediyespor, Beşiktaş ile Aziziye Belediyesi Termal Spor, Selka Eskişehir Hentbol Takımı ile Antalyaspor.

İki maç halinde elemeli oynanacak olan Türkiye Kupası Çeyrek Finalinin ilk maçını 13 Mart’ta Ankara’da, ikincisini ise 28 Mart’ta Adıyaman’da oynayacak olan Adıyaman Belediyespor’da tek hedef tur atlayarak 4’lü finale kalmak.

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

Jumbo Kuşlar Bin Liradan Alıcı Buluyor

Adıyaman’da Muhabbet ve Doğa Kuşları Yetiştiriciler Derneği tarafından her hafta kurulan mezatta, muhabbet ve kanarya …