Adıyaman Valisi Gözyaşlarıyla Uğurlandı

Adıyaman Valiliğinden Adana Valiliğine atanan Vali Mahmut Demirtaş, Adıyamanlılarla vedalaşarak yeni görev yeri olan Adana’ya uğurlandı.

Hükümet Konağı bahçesinde Adıyaman’da her kesimin katılımıyla yeni görev yerine uğurlanan Vali Mahmut Demirtaş’ın ayrılışı duygusal anlar yaşanmasına sahne oldu.

Kendisini uğurlamaya gelen herkesle tek tek kucaklaşarak vedalaşan Vali Mahmut Demirtaş ve eşi Beyhan Demirtaş, duygusal anların yaşandığı uğurlamada zaman zaman gözyaşlarına hakim olamadı. Uğurlama törenin de Valilik çalışanları da gözyaşlarını tutamadı.

Herkesten helallik isteyen Vali Mahmut Demirtaş, Adıyaman’ı çok sevdiğini belirterek, “Bu kentte 4 yıl çok güzel hizmetler yaptık. Huzur kenti Adıyaman’dan ayrılırken inanın yüreğimin bir parçasını da burada bırakarak ayrılıyorum. Adana’da kapımız ve gönlümüz her zaman Adıyamanlı kardeşlerimize açık olacaktır. Adıyaman’ı unutmayacağız. Hepiniz hakkınızı helal edin. Gösterdiğiniz ilgi, yakınlık ve dostluk için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Mahmut Demirtaş ve eşi Beyhan Demirtaş, herkesle vedalaştıktan sonra alkışlar eşliğinde makam aracına binerek ilden ayrıldı.

Bu Haberi Gördünmü!

Dağtekin ‘Bizim Adıyaman Sevdamız Var”

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin bir basın açıklaması yayımlayarak Dr. Süleyman Kılınç’ın adaylığının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir