Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş: “ 29 Ekim’de Millet Olarak Kenetlenmeliyiz”

 

Tam bağımsızlık ve ulusal egemenliğe dayanan Cumhuriyetimizin ilan edilişinin 92. yıldönümünü büyük bir sevinç ve gururla kutlamanın heyecanını yaşıyoruz.

Cumhuriyetin ilanı, milletimizin şanlı tarihindeki en önemli dönüm noktalarından biridir. Cumhuriyet, milletimizin bağımsızlık ve hürriyetinden asla taviz vermeyeceğinin ifadesidir. Büyük bir inanç ve kararlılıkla yürütülen Milli Mücadele sonucunda kazanılan zaferle taçlandırarak kurduğumuz Cumhuriyet’in 92.yıl dönümünü millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde kutlamanın mutluluğu, sevinci ve heyecanı içerisindeyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle saygıdeğer Adıyamanlı hemşerilerimin Cumhuriyet Bayramını kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Cumhuriyetimizin kuruluşunda emeği geçen kahramanlarımızı, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı, minnet ve şükranla anıyorum.

Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir