Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’ın”Jandarma’nın Kuruluş Yıldönümü”Mesajı

Milletimizin huzur ve güvenliğinin sağlanması için sarsılmaz bir inançla, zaman mefhumu gözetmeksizin görevini her koşulda yerine getiren Jandarma Teşkilatımızın 176. kuruluş yıldönümünü kutlamanın heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Köklü ve şanlı bir tarihe sahip olan Jandarma’mızın yüksek bir ruh ve şuurla görevlerini yerine getirirken gösterdiği büyük fedakârlık ve ulaştığı başarılar her türlü takdirin üstündedir. Jandarma’mızın suç ve suçlu ile mücadele yanında verdiği sosyo-kültürel hizmetlerle de halk ile devlet arasında önemli bir köprü görevini oluşturmaktadır.

Türk Jandarma Teşkilatımızın, bundan sonrada çağdaşlaşan ve modern yapısıyla bu zor ve onurlu görevini, şanlı geçmişinde olduğu gibi layıkıyla yerine getireceğine, her alanda ulaşmış olduğu başarı çizgisini, üstün vazife bilinci ve hizmet anlayışı ile daha üst seviyelere yükselteceğine, samimiyetle inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle “Huzur ve Hoşgörü Kenti” olarak anılan Adıyaman’ımızda güvenlik hizmetlerinin yürütülmesinde çok önemli katkıları olan Jandarma Teşkilatımızın 176. kuruluş yıldönümünü kutluyor, görevlerini başarıyla yerine getirirken şehit olan Jandarma mensuplarımızı rahmet ve şükranla anıyor, büyük fedakârlık, sabır ve cesaretle görevlerini sürdüren tüm Jandarma personelimize de aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

Jumbo Kuşlar Bin Liradan Alıcı Buluyor

Adıyaman’da Muhabbet ve Doğa Kuşları Yetiştiriciler Derneği tarafından her hafta kurulan mezatta, muhabbet ve kanarya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir