Adıyaman’dan İstanbul’a Uçak Seferleri Artıyor!

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın;

“Adıyaman’dan İstanbul’a Günlük Uçuş Sayısının İkiye Çıkarıyoruz”

Adıyaman’dan İstanbul’a uçak seferlerinde artış yaşanacak. TBMM Başkanvekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, yaptığı açıklamada Adıyaman- İstanbul’a günlük uçuş sayısının karşılıklı olarak ikiye çıkacağı müjdesini verdi.

Adıyaman Havalimanında gazetecilere açıklamada bulunan Aydın şunları kaydetti;

“ THY Adıyaman-İstanbul seferlerini günlük olarak bir seferden iki sefere çıkarmak için ilgili yöneticiler ile görüştüm. Adıyaman- İstanbul uçuş seferleri günlük olarak ikiye çıkarılması için gerekli karar çıktı. Yakın zamanda her gün Adıyaman’dan İstanbul’a ve İstanbul’dan Adıyaman’a karşılıklı olarak iki sefer yapılacak. Muhtemelen seferler sabah ve akşam saatleri olarak düzenlenecek. Adıyamanlı Hemşerilerimize hayırlı oldun. Adıyamanlı Hemşerilerimiz hizmetlerin en iyisine layıktır. Adıyaman’a hizmet akışımız devam edecektir”

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın konuşmasına şöyle devam etti;

“Uçak seferlerinin günlük olarak karşılıklı ikiye çıkarılması ile birlikte bilet fiyatlarının da düşeceğini ve Adıyamanlıların seyahat etmekte büyük bir nefes alacaklarını kaydetti. Adıyaman-İstanbul uçuş seferlerinin ikiye çıkarılması ile birlikte Adıyaman Hava Limanından haftada 14 sefer İstanbul Atatürk Hava Limanına, 7 sefer Ankara Esenboğa Hava Limanına ve 3 sefer de Sabiha Gökçen Hava Limanına olmak üzere bir haftada 24 uçak seferi gerçekleşecek” diye konuştu.

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir