Adıyamangücü Spor Kulübüne Yeni Sponsor

 

Adıyaman 1. Amatör Küme takımlarından Adıyamangücü Spor Kulübü Şelale Çay Bahçesi Sahipleri İş Adamları Sabri Taş ve Murat Çelik ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

İmzalanan sponsorluk anlaşması gereği Adıyamangücü Spor Kulübünün bu yıl kullanacağı spor malzemeler iş adamları Sabri Taş ve Murat Çelik tarafından karşılanacak.

Konuyla ilgili konuşan Adıyamangücü Spor Kulübü Onursal Başkanı ve TFF İl Temsilcisi Alican Çelik,  Adıyaman’daki spora ve spor dünyasına emeği geçen iş adamlarına teşekkürlerini sunarken, bu davranışın diğer iş adamları için de örnek teşkil etmesi gerektiğini söyledi.  İş adamlarına teşekkür ederek desteklerinden dolayı memnuniyeti dile getiren Çelik “ İnşallah ileriki günlerde bu tür hayırsever ve sporsever iş adamlarımızın sayısı artacaktır” dedi.

İş adamlarından Sabri Taş, sporun özellikle gençler üzerindeki olumlu etkisine değinerek “ bizim de bu konuda çorbada tuzumuz bulunsun istedik” dedi.

Murat Çelik ise “ İnşallah emekler boşa gitmez. Adıyaman’ımız adına yakışır sporcular üretir ve ülkemize sunar” dedi.

Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir