Adıyamanlı Judocular Türkiye Şampiyonasına Katılıyor

Türkiye Judo Federasyonu Başkanlığının faaliyet programında yer alan teknik toplantı 29 Kasım müsabakalar ise 30 Kasım- 2 Aralık   2016 tarihleri arasında Antalya ilinde yapılacak olan “Büyükler Türkiye Judo Şampiyonasına” Adıyamanlı judocular da katılıyor.

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Judo sporcularının  Antalya ilinde yapılacak olan Büyükler  Türkiye Judo Şampiyonasına katılacaklarını belirten İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı:” Judo branşında başarılı sporcularımız antrenörlerimiz tarafından eğitimlerine aralıksız bir şekilde devam ediyor. Buralardan çıkacak genç yeteneklerin iyi değerlendirilmesi halinde Türk sporuna önemli yıldızlar kazandırılacak. Judo sporu Adıyaman’da  sürekli yükselen grafiği ile dikkat çekmekte. Bizlerde bu başarı grafiğini daha da yukarı taşıyacağız.” diye konuştu.

30 Kasım- 2 Aralık  tarihinde Antalya ilinde yapılacak olan Türkiye Judo Şampiyonasına 1 antrenör 1 idareci ve 5 sporcu ile katılım sağlanacaktır.

HABER MERKEZİ

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir