Adıyamanlı Kürekçiler Madalyaları Topladı

Türkiye Kürek Federasyonu tarafından Fethiye’de 01 – 02 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Akdeniz Kupası Deniz Küreği kategorisinde düzenlenen yarışlarda 17 kulüpten 280’e yakın sporcu mücadele ederken, Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Kürek Takımı büyük başarı elde ederek madalyaları topladı.

“Adıyamanlı genç kürekçilerin topladıkları madalyalar boşa kürek çekmediklerini gösteriyor” diyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş;”Adıyaman’dan 1 idareci, 1 antrenör ve 10 sporcu ile Fethiye’de düzenlenen kürek yarışlarına katılım sağladık. Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Kürek takımımızın elde ettiği başarı hepimizi gururlandırdı” dedi.

Fethiye’de elde ettikleri başarıyı paylaşmak için İl Müdürü Fikret Keleş’i makamında ziyaret eden Kürek takımı sporcuları ve antrenörlerine teşekkür eden Keleş;”Üç tarafı sularla çevrili olan ilimizde gençlerimizin su sporlarına olan ilgisi her geçen gün artarken sporcularımızın elde ettiği başarılar da artıyor. Sporcularımızın yoğun antrenmanlarının karşılığı olarak kazandığımız 5 Altın Madalya, 3 Gümüş Madalya ve 10 Bronz Madalyanın yanı sıra elde ettiğimiz 3 Kupa ile ilimizi en iyi şekilde temsil eden genç kürekçilerimizi ve antrenörlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Haber: Burhan Işık

Bu Haberi Gördünmü!

Adıyaman’da Adnan Menderes anıldı 

AK Parti Adıyaman Teşkilatı Adnan Menderes’in idam edilişi ile ilgili basın açıklaması yaptı. AK Parti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir