Adıyamanspor Son Günlerini Yaşıyor

Adıyamanspor’un ardı arda almış olduğu yenilgilerden dolayı artık son günlerini yaşadığını dile getiren spor adamı Yaşar Bayram, takımın artık bittiği ilan etti.

Bu kadroyla ileriki haftalarda çok ciddi sıkıntılar yaşanacağını söyleyen spor adamı Yaşar Bayram,”Takımın ne var olduğunu, nede yok olduğunu bilinmediği gibi takımın sürekli yenilmesi futbolcuların motivasyonu açısından da kötü bir durum” dedi.

“Adıyamanspor beyinsel olarak bitmiş durumda”

Adıyamanspor’un, sezonun ilk yarısının son haftasında elde ettiği beraberlikle altın değerinde bir puanla döndüğünü ancak bugün ise içinden çıkılmaz bir durumda olduğunu belirten spor adamı Yaşar Bayram, “Adıyamanspor için kongre kararının alınıp, alınmadığını bilemiyoruz. Fakat 29 Aralık’ta kongrenin olacağı söyleniliyor. Bize gelen bilgiler bu çerçevede. Takıma talip olan başkan adaylarının olup, olmayacağı da kesin değil. Netice itibariyle takım revizyona gidecek. Birçok alanda ise futbolcu ihtiyacının karşılanması gerekiyor. Ayrıca bu kadroyla ileriki haftalarda çok ciddi sıkıntılar yaşanacaktır. Takımın ne var olduğunu, nede yok olduğunu bilinmediği gibi takımın sürekli yenilmesi futbolcuların motivasyonu açısından da kötü bir durum. Bu durum karşısında Adıyamanspor beyinsel olarak bitmiş durumda. Gerçekleri konuşmak gerekirse Adıyamanspor’un durumu şuanda iyi değil” şeklinde konuştu.

“Bu saatten sonra iyi bir performans sergileyemez”

Bu süre zarfında Adıyamanspor’un başına geçecek olan hocanın mutlaka istekleri olacağına dikkat çeken Yaşar Bayram, şöyle dedi; “Adıyamanspor’un yönetim kurulu bu talepleri ne şekilde karşılayabilecek, bunu bilemiyoruz. İnşallah Adıyamanspor’un ikinci yarı maçları handikapla başlamaz. Çünkü takımların arasında fazla puan yok. Adıyamanspor ekonomik anlamda refaha kavuşmaz, gerekli olan transferleri yapmazsa bu saatten sonra iyi bir performans sergileyemez. Bu kadar kötü bir tablo karşısında seyircisinin ne kadar önemli olduğu ortaya çıkıyor. Sonuç itibariyle Adıyamanspor ilimizin tek profesyonel takımı. Bu anlamda Adıyaman halkının spora bakış açısının ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmış oldu.”

Haber: Ömer Karakuş

 

Bu Haberi Gördünmü!

Dağtekin ‘Bizim Adıyaman Sevdamız Var”

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin bir basın açıklaması yayımlayarak Dr. Süleyman Kılınç’ın adaylığının …

Bir Yorum

  1. ömer şevki pehlevan

    uzaklardayız yakında olsak oynamaya gelirdik hep beraber aziz ve ben sende olsan sana goller attırırdık ama uzaktayız maalesef başarılar dilerim .Rizeden selamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir