Adıyamanspor Yönetiminde Yaprak Dökümü Sürüyor

Kısa bir süre önce gerçekleştirilen kongrede Rağıp Ersoy başkanlığında Adıyamanspor’un başına geçen yönetimde istifalar sürüyor.

Rağıp Ersoy başkanlığında Adıyamanspor’un yönetmini oluşturan kadroda istifa haberleri ardı ardına gelmeye devam ediyor. Kongreden kısa bir süre sonra yeni yönetimin Futbol Şube Sorumlusu olarak göreve getirdiği Ziya Türkan’ın istifasını açıklamasının ardından son olarak Teknik Asbaşkan Ejder Gürbüz istifasını kulübe sundu.

İstifasıyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Gürbüz, “İlimizin tek profesyonel takımı olan Adıyamanspor’un son yıllarda içerisinde bulunduğu durum bir taraftar olarak bizleri çok üzüyordu. Hem Adıyamanspor’a olan sevgimizden dolayı, hem de alimizi taşın altına koyma gereksiniminden dolayı gerçekleştirilen son kongrede Adıyamanspor’un yönetimine girdim. Fakat gelinen süreçte mevcut durum itibariyle şuan ki yönetimle Adıyamanspor’a yarar yerine zarar vereceğimizi gördüm. Şuan ki mevcut durum itibariyle devam edilmesi halinde Adıyamanspor’un içinde bulunduğu durum çözüme kavuşmak yerine daha da içinden çıkılmaz bir hal alacağı kanaatine vardığım için şahsım olarak yönetim kurulu üyeliği görevimden istifa ettim. Mevcut yönetimde bulunan arkadaşlarımıza söyleyeceğin tek söz; kimse oturduğu koltuğu değil, yanlızca Adıyamanspor’u düşünerek hareket etmesi olacaktır. Arkadaşlarım aklıselim düşünerek istifa edip, Adıyamanspor’un önünü açmalılar. Böyle de yapacaklarından kuşkum yoktur” diye konuştu.

Bu Haberi Gördünmü!

Jumbo Kuşlar Bin Liradan Alıcı Buluyor

Adıyaman’da Muhabbet ve Doğa Kuşları Yetiştiriciler Derneği tarafından her hafta kurulan mezatta, muhabbet ve kanarya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir