Adıyamanspor’da Gökhan Dönemi

Adıyamanspor teknik direktörlüğüne getirilen Osman Gökhan, takımı yeniden ayağa kaldırmak ve eski sinerjiyi yakalamak için çaba sarf edeceğini söyleyerek, bu süreçte tüm sporseverlerin takıma sahip çıkması gerektiğini savundu.

Adıyamanspor yönetiminin takımı başarıya ulaştırmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen Adıyamanspor Asbaşkanı Ali Babaocak, “Takımımızı başarıya ulaştırmak için elimizden geleni yapacağız. Bizim için çok şeyler söylendi ve şeyler yazıldı. Bu söylentilere rağmen dimdik ayaktayız. Yönetimi eleştirerek, “Bu takım sahaya çıkamaz, bu takımı kuramazlar” dediler.  Ancak ligin başlama tarihi 2 veya 3 hafta.  Önceki günlerde çok kötü bir mağlubiyet aldık. Bu mağlubiyetten dolayı Adıyaman halkından özür diliyoruz. İlk defa Adıyamanspor 16 saatlik karayoluyla Trabzon’a gitti. O maçta bütün Türkiye Adıyamanspor’un nasıl bir maç oynadığını gördü. Yeni bir sayfa açmamıza rağmen Adıyamanspor Eski Teknik Direktörü Mehmet Gönülaçar’la yolumuza devam etmemizin sebebi önceki yönetimin 1 yıl 6 ay gibi bir süreyle mukavele yapmış olmasıydı.  Bu durumdan dolayı Mehmet Gönülaçar’la yolumuza devam ettik. Gönülaçar’ın takımla yollarını ayırması 1. haftadaki mağlubiyetten dolayı değil, fikir ayrılıklarından dolayı. Bu saatten sonra yeni bir sayfa açtık ve Osman Gökhan hocamızla anlaştık. Bundan sonra Adıyamanspor çok farklı ve şeffaf olacak. Kapımız herkese açık. Üye kayıtları konusunda da şeffaflığımızı göstereceğiz. Bundan sonra üyelerimizden aidat alacağız. 3 ayda bir aidatını vermeyen üyelerimizin üyeliğini düşüreceğiz” şeklinde konuştu.

Bu bölgenin insanı olduğu için Adıyamanspor’a yakın olduğunu belirten Adıyamanspor Teknik Direktörü Osman Gökhan, “Sonuçta bu bölgenin bir insanıyım. Daha öncede Malatyaspor’la çalıştım. Benim için Adıyaman-Malatya fark etmiyor. Adıyaman’da olmaktan gurur duyuyorum. İnşallah insanlarımız takıma maddi ve manevi anlamda destek verirler. Bu süreçte hep birlikte hareket etmek zorundayız. Adıyamanspor bir marka. Ancak Adıyamanspor’un bu yerlerde olması bizleri üzüyor. Takımın durumunun böyle olması sorun değil, dünyanın sonu da değil. Takımı yeniden ayağa kaldırmak ve eski sinerjiyi yakalamak için çaba sarf edeceğiz. Onun için bütün mücadelemizi göstermeye başladık. Benim ekibim vardı. Fakat Soner hoca benim daha önce tanıdığım bir kardeşimdi. Adıyamanspor’la anlaşırken, Soner hocanın takımda kalması gerektiğini ve birlikte çalışmamızın daha iyi olacağını söyledim. Öte yandan Adıyamanspor’u layık olduğu en güzel yere taşıyacağız. Sonuçta teknik direktörlerin elinde sihirli bir değnek yok. Daha önceki gün antrenmana açıktık. Bugünde maça de çıkacağız. Adıyamanspor’u en iyi yerlere getireceğimize inanıyorum. Sonuçta çalıştığımız yerler, başarılarımız ve kariyerimiz ortada. Adıyamanspor Adıyamanlılarındır. Dünyanın neresinde olursa olsun Adıyamanlılar takımlarına sahip çıkacaklar. Tabii ki eleştiriye her zaman açığız ve açık olmaya da devam edeceğiz. Dedikodu ve iftira üzerinden yapacağımız hiçbir şey yok. Şartlarda ne olursa olsun tüm Adıyaman halkı takım için çaba sarf edeceğimize inansın” dedi.

Bu Haberi Gördünmü!

 MERİNOSSPOR LİGE HIZLI BAŞLADI

Merinos Spor Payes Sporu Ezdi Geçti Türkiye Bayan Voleybol 2.ligi 6. Gurupta mücadele eden Merinos …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir