Adıyamanspor’dan Adıyaman Halkına Galibiyet Sözü

 

Spor Toto 3. Lig 1. grupta mücadele edecek olan Adıyamanspor, yeni sezonun ilk maçını kendi sahasında Ankara Demirspor’la yapıyor.

1 Eylül Pazar günü saat 16:00’da Adıyaman Atatürk Stadyumunda Ankara Demirspor’la yapacağı maç öncesi Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret eden Adıyamanspor Klüp Başkanı Ragıp Ersoy, Teknik Direktör Mehmet Gönülaçan ve futbolcular Vali Demirtaş’a ve Adıyaman halkına galibiyet sözü verdi.

Ziyarette bir konuşma yapan Adıyamanspor Klüp Başkanı Ragıp Ersoy, Sayın Valimizin her zaman bu takımın yanında ve arkasında olduğundan hiçbir şüphemiz yoktur. Bugüne kadar bu takıma verdikleri destekten ötürü ve Adıyaman’a yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. Bizleri kabul ederek yüreğine bastıkları içinde ayrıca sayın valimize şükranlarımı sunuyorum”dedi.

Adıyamanspor Teknik Direktörü Mehmet Gönülaçan ise, büyük bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, “Bu sezon 17 tane futbolcu transfer ettik. Pazar günü Ankara Demirspor’la yapacağımız maça bütün halkımızı davet ediyoruz. Sezonun bu ilk maçında arkadaşlarım adına sayın valimize ve Adıyaman halkına galibiyet sözü veriyorum”dedi.

Ziyaretlerinden dolayı Adıyamanspor Klüp Başkanı Ragıp Ersoy, yönetim kadrosu ve sporcularına teşekkür eden Vali Mahmut Demirtaş, “Adıyamanspor’un ilimizin tek profesyonel takımı olduğunu belirterek, “Adıyamanspor daha önce sıkıntılı günlerden geçti. Ama çok şükür rahatladı. Ben inanıyorum ki bundan sonra daha da rahat olacaktır. Göreve geldiğim günden bu yana sadece Adıyamanlılar için çalıştım. Valilik olarak imkanlarımız ölçüsünde takımımıza sahip çıkacağız. En önemlisi Adıyaman halkının, sivil toplum kuruluşlarının ve işadamlarının takımına sahip çıkmasıdır. Bunun için herkesi Adıyamanspor’a destek olmaya davet ediyorum”dedi.

Ziyarette, Adıyamanspor Klüp Başkanı Ragıp Ersoy, Vali Mahmut Demirtaş’a Adıyamanspor atkısı ile bayrağını takdim etti.

Bu Haberi Gördünmü!

5 YILLIK HASRET SON BULDU Adıyaman 1954 SK: 3- Ağrı Spor: 1

Lige Yükselme Play-Off maçında rakibi Ağrıspor’u Hakan Doğan (2) ve Uğurcan’ın attığı gollerle 3-1 yenmeyi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir