AGC’den Vali Kalkancı’ya Ziyaret

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Dişkaya Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri ve üyeleriyle birlikte Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Hayırlı olsun ziyaretinde konuşan Başkan Dişkaya, İstanbul gibi metropol bir ilden Adıyaman’a vali olarak atanan Vali Naci Kalkancı’ya Adıyaman Valiliği görevinde başarılar diledi.

Dişkaya “ Yaptığımız bu ziyaret esnasında; Sayın Valimin azmine istek ve kararlılığına şahit olduk. Yılların vermiş olduğu devlet tecrübesi deneyim ve birikimleriyle Adıyaman’ımızın çözüm bekleyen ve hak ettiği yatırımları alabilmesi için gelir gelmez süratle konuları ele aldığını görmek bizleri mutlu etmiştir. Omuz omuza inşallah tüm bu sorunların üstesinden gelinecektir ”dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı ise “Adıyaman’a barış huzur ve sıcak ortamında ilimizin hak ettiği yere gelebilmesi için gece gündüz demeden çalışmalara başladıklarını sayın hükümetimizin ve cumhurbaşkanımızın teveccühleriyle atanmış olduğum Adıyaman valiliği görevinin ağır yükünün bilincindeyim ve sizlerle birlikte bu yükün altından kalkacağımıza inanıyorum. Lütfen bizim gözden kaçırdıklarımız olursa bizleri bu konuda bilgilendiriniz. Buna her zaman açığız” dedi.

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir