Ak Parti Adıyaman Grup başkan Vekili Aydın’dan 29 Ekim Mesajı

 

Ak Parti Adıyaman Milletvekili ve Grup başkan vekili Ahmet Aydın 29 ekim Cumhuriyet bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Aydın mesajında şu ifadelere yer verdi:

“  Cumhuriyetimizin 91. yılını idrak etmenin millet olarak gururunu yaşıyoruz. Genç ve dinamik Cumhuriyetimizin her geçen gün gelişerek ve büyüyerek geldiği bu nokta hepimize büyük mutluluk vermektedir. Dünya ile rekabet gücümüz her alanda artarak devam etmektedir. Azim ve kararlılıkla istikrarımızı sürdürmek ve bu büyük milleti dünya milletler ailesi arasında üst noktalara taşımak en büyük hedefimizdir.  91. yılında bugün, Cumhuriyetimiz üstündeki her türlü vesayetten ve gelişmesini engelleyecek her türlü zincirden bir bir arınmaktadır. Şunu özellikle ifade etmek isterim ki; 91. yılında çok daha demokratik, özgür ve katılımcı bir anlayışla cumhur, Cumhuriyetine çok daha sıkı bağlarla sahip çıkmaktadır. Hedef ve vizyonunu açık bir şekilde belirleyen Türkiye Cumhuriyeti 2023’lere 2071’lere emin adımlarla yürümeye devam etmektedir. Milletimiz 91. yılda bizzat kendisi Cumhurbaşkanını seçerek bu hedef ve kararlılığa olan inancını da pekiştirmiştir.

Milli birlik ve beraberlik içinde, barış ve huzur dolu bir Türkiye için, dünyada ve bölgesinde müreffeh, yol gösteren bir Türkiye için, yarınlarına umutla, eşitlik, özgürlük ve çağdaş demokrasi anlayışı ile ilerleyenbir Türkiye için, büyük ve ayrılmaz bir millet anlayışıyla Cumhuriyetimiz daha nice yıllara şan ve şerefle yürümeye devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle başta, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz minnet ve rahmetle anarken, tüm vatandaşlarımızın ve değerli Adıyamanlı hemşerileriminCumhuriyet Bayramı’nı kutlar, esenlikler temenni ederim”

Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Adıyaman’da 2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarının açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. Adıyaman-Kahta Karayolu üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir