AK Parti Adıyaman Milletvekili Fırat’tan, ATSO Başkanı Uslu’ya Ziyaret  

 

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Mustafa Uslu’yu ziyaret etti.

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu’yu ziyaret eden AK Parti Milletvekili Halil Fırat, “Adıyaman her geçen gün kabuğunu kırmaktadır. Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, ulusal kalkınma plan, program ve stratejilerinde öngörülen ilke ve hedefler çerçevesinde 81 il ile birlikte Adıyaman’da da destek ofisi hizmeti açılacaktır. Bu hizmetlerimizi yaparken Ticaret ve Sanayi Odamızla istişare halinde olacağız. Ben ve diğer vekil arkadaşlarım Başkanımızın önerilerini ve her zaman dikkate alıyor, mümkün olduğunca yerine getirmeye çalışıyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ATSO Başkanı Mustafa Uslu, siyasi, atanmış ve seçilmişlerle el ele vererek sanayicilerin sorunlarını çözeceklerini belirterek ziyaret nedeniyle Milletvekili Fırat’a teşekkür etti.

Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Adıyaman’da 2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarının açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. Adıyaman-Kahta Karayolu üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir