Ak Parti Adıyaman Milletvekili Halil İbrahim Fırat:  “CHP Adıyaman Halkından Özür Dilemeli”

 

Ak Parti Adıyaman Milletvekili Halil İbrahim Fırat son zamanlarda ulusal medya da çıkan Adıyaman haberleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Fırat  yapmış olduğu açıklamasında Ben ulusal bir basının yapmış oluğu hareketi hiçbir zaman bir gazetecilik,medyaya etik olmadığını düşünüyorum çünkü  yapmış olduğun haberin kaynağını araştırman gerekiyor.Eğer bir kaynak araştırmıyorsan  bu kaynak  ile gerekli çalışmaları yapmıyorsan bu yapmış olduğun haber havada kalmış olur. Onun için şuan Adıyaman üzerinde oynan oyunları bilerek  kasıtlı olarak yapmaya çalıştılar ama Adıyaman’da bulunan bütün hemşerilerimiz birlik ve beraberlik kardeşlik içerisinde Kürt,Türk,Alevi,Sünlülisi ile bir arada yaşamış bir arada yaşamaya da devam edecektir. Sürekli Adıyaman’ı karıştırmak adına oyunlar yaptılar ama Adıyaman halkı buna prim vermediler.Hiç bir zaman Adıyaman terör ile anılmadı,terör ile de anılmayacaktır.Biz her zaman Adıyamanlılar olarak her zaman bir arada yaşamış insanlarız ailece kız almış kız vermişizdir. Adıyaman huzur ve barış kentidir.Bu huzuru bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir.

Cumhuriyet Halk Partisinin hazırladığı rapora da değinen Fırat; Cumhuriyet Halk Partisinin hazırlamış olduğu bir rapor var burada hiç kimse ile görüşülmeden,hiçbir istihbarat  çalışması yapılmadan  gelip burada iki aile ile görüşerek bir rapor hazırlamış  bunun için  Cumhuriyet Halk Partisinin  Adıyaman halkından  özür dilemesi lazım dedi.

Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir