AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat: “Sağlık Bakanımız Hastanede İncelemede Bulunacak”

AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat, “Muhtemelen 1 ay içerisinde Sağlık Bakanımız müsait olursa birlikte geliriz, gelip burada hem hastaneyi ziyaret edeceğiz hem Adıyaman’daki sağlık tesislerini ziyaret edeceğiz” dedi.

Perre Haber Ajansını ziyaretin de açıklama yapan Fırat, “Tabi öncelikle Perre Haber Ajansını ziyarate geldik, hayırlı olmasını diliyoruz, bizi sıcak karşıladınız. Allah razı olsun sizlerden” dedi.
Kent merkezindeki kapatılan Devlet Hastanesinin durumuna değinen Fırat, “Hastane için tabi Sağlık Bakanlığı ile istişarede bulunuyoruz. Çalışmalar yapılıyor şuan bakanlık düzeyinde. Tabi hastanede yapılacak olan orada sağlık kurulu henüz taşınmadı, planı, projesi henüz netleşmedi, yakın bir tarihte bakanımızı ziyaret edeceğiz, ondan sonra son halini vererek kamuoyuna paylaşacağız. Muhtemelen 1 ay içerisinde Sağlık Bakanımız müsait olursa birlikte geliriz, gelip burada hem hastaneyi ziyaret edeceğiz hem Adıyaman’daki sağlık tesislerini ziyaret edeceğiz. Ondan sonra son halini alacak bir çalışma yapılıyor, bakanlık düzeyinde” şeklinde konuştu.
Perre Haber Ajansı Genel Koordinatörü Hakan Furkan da ajansın çalışmaları hakkında bilgi verdi.
PHA

Bu Haberi Gördünmü!

Koruyucu Ağız ve Diş Sağlığı Haftası

Koruyucu Ağız ve Diş Sağlığı taramaları ve florür vernik uygulamaları kapsamında, Şehit Engin Tilbaç Anaokulunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir