AK Parti Adıyaman Milletvekili Taş, Teşekkür Ziyaretlerine Devam Ediyor

Ak Parti Adıyaman Milletvekili Yakup Taş, Adıyaman’da seçim için teşekkür ziyaretlerine devam ediyor. 3 gündür Çelikhan’a bağlı köy ve mezralarında gezen Taş,  24 haziran seçimlerinde verdikleri destek için teşekkür ederken, Kurban bayramlarınıda tebrik etti.

Hava sıcaklığının zirve yaptığı bugünlerde Çelikhan ilçesine bağlı, Gölbağı, Altıntaş, Bozgedik, Kalecik, Şerefhan, Korucak, Karagöl, Mutlu, Karaçayır, Askerhan, Fatihan, İncirli, Yağızatlı,Yeşiltepe ve Yeşilova köylerini gezen Milletvekili Taş, köylülerin sorunlarını dinledi,Çözüm yolu araladı.

Köylerden memnuniyet ile ayrılan Taş, daha sonra ilçe merkezinde esnaflara teşekkür edip bayramlarını tebrik etti.

Ziyaret sonunda bir açıklama yapan Milletvekili Taş, Halkın kendilerine büyük bir tevecüh gösterip milletvekili seçilmesinde görevlerini en iyi şekilde yaptıklarını,Cumhurbaşkamımız Sayın Tayyip Erdoğan’ı  hiçbir zaman yalnız bırakmadıkları gibi yine aynı desteği verdiklerini söyledi.

Bu durum karşısında kendisinin de sadece teşekkür etmek için gezdiğini ve halka hizmet etmek için mesai gözetmeden çalışmaya ve koşturmaya devam edeceğini söyledi.

Milletvekili Yakup Taş’a Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut, Ak Parti Çelikhan ilçe Başkanı Mahmut Avcı, İl Genel Meclisi Üyeleri M.Hanifi Kan ve Abuzer Açıkgöz eşlik etti. Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …