Ak Parti Grup Başkan Vekili Ahmet Aydın: “Türkiye’deki İktidar Ne Kadar Güçlü Olursa Filistin’in Başı O Kadar Dik Olacak”

 

Ak Parti Adıyaman Milletvekili Ve Grup Başkan Vekili Ahmet Aydın seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ederken,  partisinin Gölbaşı seçim irtibat bürosunu ziyaret etti.

Aydın, ziyarette yaptığı konuşmada, partililere seslenerek, herkesin bu dönem çok çalışmasını isteyerek kendilerinin Kılıçdaroğlu’na ve Bahçeli’ye muhtaç etmemelilerini istedi.

Aydın, konuşmasında şunları kaydetti:

“Bu seçim sadece Türkiye’nin kaderi değil bütün bu mazlum coğrafyanın kaderini belirleyecek. Bu derece önemli bir seçim. Türkiye karşıtı, milli irade karşıtı her kim varsa inşallah hep birlikte, omuz omuza mücadele ederek Türkiye’nin menfaatine uygun olacak şekilde 1 Kasım’da sandıklarda da yine bu halkın büyük bir çoğunluğuyla tek başımıza iktidar olacağız”

Gölbaşı, Adıyaman’ın ve Türkiye’nin seçimi, bu ümmetin ve bu milletin seçimi olduğunu belirten Aydın, “Bu seçim o kadar önemli bir seçimdir ki sadece Gölbaşı üzerinde değil. Bakın Filistin bizden umut bekliyor. Biz ne kadar güçlü olursak Türkiye’deki iktidar ne kadar güçlü olursa Filistin’in başı o kadar dik olacak, sözü o kadar pek olacak. Her birimiz şu üç günü çok iyi değerlendirmek zorundayız. Geçmişte şu oldu bu oldu bu bir tarafa. Bu seçim 7 Haziran’ın tekrarıdır ancak 1 Kasım’ın tekrarı yok.  1 Kasım’ın kazası olmayacaktır. Şu 3 günlük sürede 1 oyla 1 milletvekili seçilecekmiş gibi 1 milletvekiliyle tek başına iktidar yakalanacakmış gibi  her birimiz cadde cadde sokak soka gezelim. En azından kendi ailemize, dostlarımıza, akrabalarımıza bakalım. Gönlü kırık kim varsa lütfen pireye kızıp yorganı yakma diyelim. Bu ülkeyi ve bu milleti düşün diyelim.  Çocukların, Gölbaşı’nın Türkiye’nin geleceğini düşün diyelim. Gölbaşı’nda AK Parti’nin tarih yazması demek Adıyaman’da AK Parti’nin 5 milletvekili demek, Türkiye’de tek başına iktidar demek” diye konuştu.

Aydın, “Ne olursunuz bizleri Kılıçdaroğlu’na, Bahçeli’ye, Demirtaş’a mecbur etmeyin. O blok siyasetine, hayır siyasetine mecbur etmeyin. Millete rağmen siyaset yapan bu muhalefeti her beraber sandığa gömelim” şeklinde konuştu.

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir