Ak Parti Grup Başkanvekili Aydın “Eğitim Işığının Sönmesini İsteyen Güçlerle Mücadele Edeceğiz”

 

AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, 2015-2016 yılı eğitim ve öğretim yılının başlaması nedeniyle mesaj yayınladı.

AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Ülkemizin ve milletimizin geçtiği bu hassas dönemde, eğitim camiamızın tüm neferleri başta olmak üzere, hepimiz geleceğimiz olan gençlerimizi, çocuklarımızı en başta eğitim ve öğretim alanında göstereceğimiz azami katkılarla yetişmeleri için en büyük gayreti sarfetmeye devam edeceklerini dile getirdi.

Yayınladığı mesajında barışa, kardeşliğe, birlik ve beraberliğe her zamankinden çok daha ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde yegâne umut kaynağının gençler ve çocuklar olduğunu vurgulayan Ahmet Aydın, “Bu ülkenin geleceği olan çocuklarımızı milli ve manevi değerlerine bağlı bir şekilde, çağın sahip olduğu bilimsel ve teknolojik gelişmelerin içinde yer alan bireyler olarak yetişmesi için süren çabalarımız artarak devam edecektir.

Devletimizin ve hükümetimizin özellikle son yıllarda eğitim alanında yapmış olduğu yatırımlar da hep bu yönde olmuştur. Bundan sonrada bu böyle devam edecektir. Eğitim ışığının sönmesini, gençlerimizin cehalet bataklığına saplanmasını isteyenlere en büyük cevap okumuş bireyler olarak milletini yükselten çocuklarımız ve gençlerimizle olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle 2015-2016 eğitim ve öğretim yılının başta, çok kıymetli öğretmenlerimize ve idarecilerimize, sevgili öğrencilerimize başarılarla dolu bir yıl olmasını dilerken; ilimize, ülkemize ve insanlığa hayırlara vesile olmasını temenni ederim” dedi.

Haber: Mustafa POLAT

Bu Haberi Gördünmü!

Dağtekin ‘Bizim Adıyaman Sevdamız Var”

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin bir basın açıklaması yayımlayarak Dr. Süleyman Kılınç’ın adaylığının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir