AK Parti Grup Başkanvekili Aydın; “Muhtarlarımız Demokrasimizin En Temel Yapı Taşı, Kılcal Damarlarıdır”

Başkan Abdulkadir Geylani Taş;

“Ülkemizdeki Huzurun, İstikrarın Sürmesi Adına Taşın Altına Elimizi Değil, Gövdemizi Koymaya Hazırız”

AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın seçim çalışmaları kapsamında ilimizdeki muhtarlarla bir araya gelerek onların sorunlarını dinleyip, fikir alışverişinde bulundu.

Ziyaret Programı kapsamında Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Adıyaman Şubesi, Köy ve Mahalle Muhtarları Yardımlaşma Derneği ve Türkiye Muhtarlar Derneği Adıyaman şubesini ziyaret eden Vekil Aydın, muhtarlarla sohbet edip, dernek başkanlarından muhtarların ve ilin sorunlarını dinledi.

7 Haziran seçimlerinin sadece Türkiye için değil bütün mazlum coğrafyanın umudu olduğunu vurgulayan Aydın; “ 7 Haziran seçimi Filistin’in, Arakandaki Müslümanların, Mısır Halkının, Suriye Halkının umu. O nedenle varsa kırgınlıklarımız, küskünlüklerimiz bir tarafa bırakıp o büyük fotoğrafa hepimizin iyi bakması lazım. Türkiye’de oynanan oyunları, milletin iradesine karşı başlayan girişimleri iyi görmemiz lazım.  Muhtıralar, darbe girişimleri, gezi olayları, 17 Aralık ve partimizi kapatma girişimleri vardı. Normal şartlarda asla asla bir araya gelemeyecek olan siyasi partiler, şer şebekeleri, örgütler ve Paralel yapıyla birlikte AK Parti’ye karşı bir araya gelebiliyorlar. Bunlar demokrasiden, milletin iradesinden ve sandıktan umudunu kestiler. Bir kriz senaryosu, bir kaos senaryosu oluşturup acaba bunlarla bir şey yapabilirmiyiz düşüncesiyle hareket etmeye başladılar.  Onun için iyi düşünmemiz lazım, Türkiye’nin bir daha o eski Türkiye’ye dönmemesi lazım. Artık vesayetlerin tarihe gömüldüğü, artık darbelerin olmayacağı, milletin tam egemen olduğu milli iradenin her şeyin belirleyicisi olduğu ve insan onurunun yaşandığı, olmazsa olmaz olduğu Yeni Türkiye’den, Yeni Anayasa’dan ve Başkanlık Sisteminden ve Paralelle mücadeleden bahsediliyor. İşte bunlara ulaşmak için Adıyaman’da 5 milletvekilini, Türkiye geneli ise yeni Anayasayı yapacak sayıda Milletvekilini hedefliyoruz. Bu vesileyle bütün muhtarlarımıza teşekkür ediyorum, çalışmalarında başarılar diliyorum. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Başkan Abdulkadir Geylani Taş;

“Ülkemizdeki Huzurun, İstikrarın Sürmesi Adına Taşın Altına Elimizi Değil, Gövdemizi Koymaya Hazırız”

Ziyarette bir açıklama yapan Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu İkinci Başkanı Abdulkadir Geylani Taş; “ülkemizin ve çocuklarımızın geleceği için muhtarlar olarak üstümüze ne görev düşürse taşın altına elimizi değil gövdemizi koymaya hazırız. Dolayısıyla ülkemizin içerisinde bulunduğu stratejik ortamı çok iyi biliyoruz. Bölgemizdeki komşu ülkelerde, orta doğuda ve Müslüman coğrafyasında şu anda yaşanan kaos, iç savaşı görüyoruz. Ülkemizde bu tür ortamların yaşanmaması için, ülkemizdeki istikrarın, huzurun ve barışın devamı için elimizden gelenin en iyisini yapmanın gayreti içerisinde olacağız. Bizler kimsenin baskısı altında kalmadan kendi gönül rızamızla Cumhurbaşkanlığı seçiminde ülkemizdeki istikrarın sürmesi adına Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklemiştik. İçimizde her görüşten arkadaşımız var ama bir oyun bile çok önemli olduğu 7 Haziran seçiminde yüreğimizle, gönlümüzle yine AK Partiyi destekleyeceğiz. Ak Parti Grup Başkanvekilimiz Ahmet Aydın’ı seviyoruz. İnşallah bu dönem onu Bakan olarak görmek istiyoruz. Bu vesileyle ziyaretlerinden ötürü Vekil Aydın ve beraberindeki heyete teşekkür ediyorum” dedi. Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Adıyaman’da 2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarının açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. Adıyaman-Kahta Karayolu üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir