Ak Parti Grup Başkanvekili Aydın: “Türkiye’mizin Elde Ettiği Kazanımları Zayıflatmak İsteyenler Var”

 

AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Cumhuriyetin 92, kuruluş yıl dönümü nedeniyle mesaj yayınladı.

Tarihimizin en büyük ve en önemli mirası olan Cumhuriyetimizin 92. yılını millet olarak kutlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşadığını ifade eden AK Parti Grup Başkanvekil Ahmet Aydın, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

Aydın açıklamasında, “Cumhuriyetin hepimizin ortak harcı olan bu kutsal vatan topraklarında, dün olduğu gibi bugün de, yarın da bir arada ve tek bir kuvvet oluşumuzun yegane göstergesidir. Türkiye’mizin ve milletimizin özellikle son yıllarda her alanda elde ettiği kazanımları, istikrarını, gücünü hem içerden ve hem de dışarıdan zayıflatmak isteyen, kırmak isteyenler, beklenti içinde olanlar olabilir. Bunlara karşı milletçe vereceğimiz en büyük cevap kararlılıkla, inançla ve imanla birlik ve beraberliğimize sımsıkı sarılmak olacaktır.

Milletimin bir olmaya, tek vücut olarak her şeyi Türkiye için yapmaya olan azminden en ufak şüphem yoktur. Türkiye Cumhuriyeti; bütün vatandaşlarımızın ortak adı olmaya, geleceğe çocuklarına bırakacağı en büyük miras olmaya sonsuza dek devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle başta, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü ve kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz minnet ve rahmetle anarken, tüm vatandaşlarımızın ve değerli Adıyamanlı hemşerilerimin Cumhuriyet Bayramı’nı kutlar, esenlikler temenni ederim” ifadelerini kullandı.

Haber: İ.IŞIK

Bu Haberi Gördünmü!

Koruyucu Ağız ve Diş Sağlığı Haftası

Koruyucu Ağız ve Diş Sağlığı taramaları ve florür vernik uygulamaları kapsamında, Şehit Engin Tilbaç Anaokulunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir