AK PARTİ HEYETİ SAHADA

Adıyaman Ak Parti Milletvekili Halil Fırat ve beraberindeki heyet vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

İlk Ziyaret Adıyaman’da bulunan Özel Park Hospital Hastanesi  K Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat ve beraberindeki heyet, Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesi yöneticileriyle bir araya geldi.

Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu ile partililerin eşlik ettiği Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Adıyaman Park Hospital Başhekimi ve Genel Müdürü Op. Dr. Sadık Eryılmaz, İşletme Müdürü Ozan Güngör ve hastanenin birim müdürleri tarafından hastane girişince karşılandı. Hastanede bir takım incelemelerde bulunan ve hastanede tedavi gören hastaları tek tek ziyaret eden Milletvekili İbrahim Halil Fırat, hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulunarak bir taleplerinin olup olmadığını sordu. Hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulunduktan sonra beraberindeki heyet ile birlikte hastane yöneticileri ile bir süre sohbet eden Milletvekili Halil Fırat, Park Hospital Hastanesinin Adıyaman’da, sağlık alanında verdikleri hizmetten dolayı oldukça memnun kaldıklarını ve hastane yöneticilerine teşekkür ettiklerini dile getirdi.

Milletvekili Halil Fırat ile beraberindeki heyeti ağırlamaktan oldukça mutlu olduklarını dile getiren Adıyaman Park Hospital Başhekimi ve Genel Müdürü Op. Dr. Sadık Eryılmaz, halka hizmet için ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini ifade etti.

Bir diğer ziyaret ise nöbet tutan polisler oldu.

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat ve beraberindeki heyet, şehrin giriş ve çıkış noktalarında nöbet tutan polislerle bir araya geldi.

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü tarafından şehrin giriş ve çıkış noktalarında oluşturulan uygulama noktalarında nöbet tutan polislerle bir araya gelen Milletvekili Fırat’a, AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu ile partililer eşlik etti.

Milletvekili Fırat, nöbet tutan polislere kolaylık dileyerek onların sorun ve sıkıntılarının olup olmadığı konusunda sohbet etti. Dualarının her daim polis ve Mehmetçikle olduğunu dile getiren Milletvekili Fırat ile beraberindekiler, şehitler için dua ederek gaziler için de acil şifalar dilediler. Sıcak sohbet havasında gerçekleşen ziyarette Milletvekili Fırat ile beraberindekiler, nöbet tutan polislerin çaylarını içmeyi de ihmal etmedi. Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Adıyaman’da 2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarının açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. Adıyaman-Kahta Karayolu üzerinde …