Ak Parti İl Başkanı İ. Halil Fırat’tan Kongre Açıklaması “Fırat “ Kardeşlik Havası Esecek”

Ak parti Mevcut İl başkanı İ. Halil Fırat, bugün yapılacak olan 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı ile ilgili gazetemize  İl başkanı sıfatıyla son açıklamasını yaptı.

Gerek merkez ilçe başkanlığı için tek adat olarak gösterilen hakan Gürsoy gerekse de bugün yapılacak olan kongreyle ilgili konuşan Fırat şunları söyledi:

“ Allahın izniyle merkez ilçe kongremizi yapacağız. İki hafta önce ilçe kongrelerimize başlamıştık. Bu sene 5. Olağan kongreyi yapıyoruz. 8 ilçe bitti. Birlik ve beraberlik kardeşlik hukuku içerisinde en güzel şekilde kongremizi gerçekleştireceğiz. Bayram coşkusu havasıyla geçecektir. Daha sonra da sayın başbakanımızın da katılımıyla 24 Aralık’ta da il kongremizi gerçekleştireceğiz. Ve kongre sürecini Adıyaman olarak tamamlamış olacağız. İnşallah iyi olur. Türkiye,2nin önündeki demokratikleşme sürecinin ve ekonominin anlamında daha iyi yerlere geliriz. Şu ana kadar tek listeyle girdik. Genel merkezin taktir ettiği kişilerle kongreye gittik. Geçen hafta 7 arkadaşımız aday adayıydı merkez ilçe için. Daha sonra yapılan istişarelerin ardından hakan Gürsoy arkadaşımız bu göreve layık görüldü. İnşallah güzel bir şekilde seçimimizi gerçekleştireceğiz” dedi.

Haber: Mustafa POLAT

Bu Haberi Gördünmü!

Çocuklara mutluluk giydiriliyor 

Merkezi İstanbul’da bulunan Mutluluk Giysin Çocuklar Derneği Adıyaman’da ki okullarda bin 300 öğrenciye bot, mont …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir