Ak Parti İl Başkan’ından Gazetemize Ziyaret

Adıyaman Ak Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve Yardımcıları Gazetemizi ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Ak Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan yaptığı açıklamalarda; “İl başkanı yardımcılarımız ile bugün ışık gazetemizi ziyaret ettik. Bilal Bey’e teşekkür ediyoruz hem yaptığı gazetecilik anlamındaki çalışmaları önemli çalışmalar kamuoyunu en güzel şekilde aydınlatıyor. Ak parti’de yapılan çalışmaların duyurulması için özel bir gayret gösteriyorlar ama bu özel gayret tarafsız ve objektif bir gazeteciliğin yansıması. Biz bundan dolayı Bilal Bey ve kıymetli ekibine teşekkür ediyoruz.  Zaten olması gerekende bu halkın doğru bilgilendirilmesi biz Ak Parti iktidarında Adıyaman’da çok güzel çalışmalar yapıldığına bizler şahit olduk.  Güzel neticeler alındı, hedefimiz 2019 yılı seçimlerine giderken bu çıtamızı daha da yükseltmek. Başarı grafiğimizi daha da arttırmak yapılan çok güzel hizmetler var köylerimizde ilçelerimizde beldelerimizde mahallelerimizde yeni bir yapılanmayla mahalle başkanlarıyla sandık yönetim kuruluncaya kadar tek tek bir çalışma içerisindeyiz. Burada temel maksadımız temel çalışmayı sadece seçim döneminde değil, seçimlerden daha evvel çalışmalarımızın bitirilip hem seçime hazır olmak hem de seçimde başarıyı daha da attırmak.

Adıyaman’da Ak Parti kurulduğunda çok güzel seçim sonuçları elde edildi. Ak parti’yi hiç yalnız bırakmadı Adıyaman ama Ak Parti’de Adıyaman’ı ihmal etmedi çok güzel çalışmalar ile eserlerle buluşturdu milletimizi bu anlamda hem Cumhurbaşkanımızı hem Başbakanımıza Adıyamanlılar olarak teşekkür ederiz.

Zor günlerden geçiyoruz, hem içerideki terör örgütleri ile olan mücadele hem dışarıda olan terörle olan mücadelemiz kararlılıkla devam ediyor, Allah’ın izni ile bu zorlukların üstesinden geleceğiz Afrin’deki Mehmetçiklerimize muzafferiyetler diliyoruz, Rabbim onları başarılı kılsın inşallah.

Bizim Afrin’e giriş sebebimiz hem teröristle mücadele hem de kendi güvenliğimizi koruma ama Afrin’e uzattığımız Zeytin Dalı sadece Afrin değil aslında Ortadoğu’yu kapsayan bir Zeytin Dalı bizim milletimiz bu coğrafyadan çekildiği zaman gördüğümüz tablo şudur. Akan gözyaşı zulüm, işkence, baskı, barbarlık artmış o zaman tekrar tabiatın gereği olarak bütün bu sıkıntıları getiren tabloların bertaraf edilmesi yok edilmesi lazım onunda tek alternatifi ay yıldızlı bayrağın tekrar oralardaki semalarda da dalgalanması. Biz terörü zulmü bertaraf etmek için Afrin’deyiz ama uzattığımız Zeytin Dalı sadece Afrin’in değil Ortadoğu’ya getirilmesini arzu ettiğimiz barışın kardeşliğin Adıdır.” İfadelerini kullandı

Bu Haberi Gördünmü!

Jumbo Kuşlar Bin Liradan Alıcı Buluyor

Adıyaman’da Muhabbet ve Doğa Kuşları Yetiştiriciler Derneği tarafından her hafta kurulan mezatta, muhabbet ve kanarya …