AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI, BASINLA TANIŞMA TOPLANTISI DÜZENLEDİ. (AHMET ARSLANTAŞ/ADIYAMAN-İHA)

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı Basınla Bir Araya Geldi

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı, basınla tanışma toplantısı düzenledi.

Grand İskender Otel’de düzenlenen basınla tanışma toplantısına Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Hanifi Erdem, Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş, Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu ve merkez ilçe yönetimi katıldı.

Yönetim kurulu üyelerinin kendilerini tanıttığı toplantının açılış konuşmasını yapan Merkez İlçe Başkanı Mehmet Hanifi Erdem, “Göreve geldiğimiz günden beri bir araya gelmeyi arzu ettiğimiz arkadaşlarımızla bugün burada olmak bizleri mutlu etmiştir. Mesai arkadaşlarımız olan basın mensubu kardeşlerimizi yakından tanımak ve tanışmak istedik. Adıyaman’a hizmet etmek noktasında, Adıyaman’ın daha yaşanılır bir kent olma noktasında hep beraber çalışmak için ‘Bismillah’ dedik. Bu noktada inancımız tam, inancının da beraberinde başarıyı getireceğini inanıyoruz.

Ülkemiz çok zor bir süreçten geçiyor. Ülkemizin birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu, kenetlenmenin en fazla olması gereken bir dönemdeyiz. 22 Mayıs tarihinde yapılan partimizin olağan üstü kongresinde Genel Başkan ve Başbakan seçilen eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın partimize, milletimize ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ise, toplantının düzenlenmesinden dolayı Merkez İlçe Yönetimine teşekkür etti.

İHA

 

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir