AK parti milletvekili Halil Fırat: “Bazı İç Ve Dış Güçler Bizi Bölmek İstiyor”

 

AK parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Kâhta belediyesini ziyaret ederek belediye çalışanlarıyla bir araya geldi.

Seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman’ın Kahta ilçesini ziyaret eden AK parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Kahta belediyesi çalışanlarıyla bir araya geldi. Fırat, seçimlere kısa bir süre kala belediye çalışanlarına hitap ederken AK partinin tek başına iktidar olmaması halinde iç ve dış güçler tarafından Türkiye Suriye’ye, İran, ırak ve Filistin’e çevirmek istediklerini belirtti. Kahta belediyesinin düzenlediği toplantıda konuşan milletvekili Fırat, konuşmasına şöyle devam etti. Yaklaşık AK partinin 13 yıllık iktidarında huzurumuz ve ekonomimiz iyi gidiyordu. Ama 7 haziranda iç ve dış güçler Türkiye’nin daha fazla büyümemesini istemedi ve AK partiye 7 haziranda tek başına iktidar olmasını engellediler ama 1 kasımda bunun önüne geçemeyecekler yani 7 haziranda yaptıklarını 1 kasımda yapamayacaklar. Bakın daha önce İMF’ye yüklü miktarda borcumuz vardı hatta çalışanların maşalarını veremiyorlardı. Hatta deprem için toplanan yardım paralarıyla memurların ve işçinin maşaları ödendiği dönemler olmuştu. Ama biz AK parti olarak başa geldiğimizde bu sorunları ortadan kaldırdık ve İMF’ye bor vermeye kadar yükseldik her geçen gün Türkiye büyüyordu ama bazı iç ve dış güçler büyümemizi istemedi inşallah 1 kasımda sizlerinde desteğiyle yine kaldığımız yerden devam edeceğiz ve hizmet noktasında durmak yok yola devam diyeceğiz. Bakın sırtımızda PKK. Denen bir kambur var buna rağmen biz hedefimize ulaştık ve hedeflerimizi her seçimde yükselttik ve son operasyonlarla PKK’nında belini kırdık eyer birlik olmasak ülkemiz tıpkı Suriye gibi olur. Ama biz buna fırsat vermemeliyiz birliğimizi dirliğimizi ve kardeşliğimizi korumalıyız. Bakın eyer ülkemiz Suriye gibi olursa bizim gidecek yerimiz yok Suriye bile bizden şanslı çünkü Türkiye onlara sahip çıktı kucak açtı ama bizim gidecek yerimiz yok kimse bize sahip çıokmaz onun için gelin birlik olalım ve 1 kasımda hep birlikte sandıklara sahip çıkalım ve tek başımıza yine iktidar olalım yani hep birlikte iktidar olalım diye konuştu.

Fırat Kahta’da Gönülleri Fethetti

Ak parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Adıyaman Kahta ilçesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

AK parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Adıyaman’ın Kahta ilçesini ziyaret etti. Fırat burada ilk olarak Kahta esnafını ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya geldi Fırat daha sonra Kahta mobilyacılar ve marangozcular çarşısını gezdi. Çalışanlarla bir araya gelen Fırat marangoz esnafın sorunlarını dinledi. Onlarla bol bol sohbet etti. AK parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, daha sonra Kahta merkezde bulunan tekstil fabrikalarını gezdi. Fırat tekstil çalışanlarına ak partinin seçim beyannamesini anlattı ve ak partinin gençlere yönelik projelerini anlattı. Fırat konuşmasında ak parti olarak tek başımıza iktidar olduğumuz taktirde gençlere bedava internet kullanımı sağlayacaklarını belirtirken konuşmasına şöyle devam etti. Biz AK parti olarak tek başımıza iktidar olursak önceliğimiz gençlere yeni iş imkanları ve daha birçok alanda hizmet edeceğiz. Seçim beyannamemizde özellikle gençlere yönelik çalışmalar var bunlardan bazıları ise şöyle gençlerin çok kullandığı interneti bedava kullandıracağız, ve gençlere iş kurmaları için 50 bin TL. hibe 100 bin TL. ise faizsiz kredi desteği veriyoruz ve kurulan iş yerinde de 3 yıl vergi alınmayacak. ayrıca iş kurmak için eyer malzemesi varsa yer imkanı yoksa onlara iş yerini devletimiz kuracak ve iş verene teslim edilecek böylece iş imkanları daha da çok olacak ve insanımız istihdam edilecek. Eyer sizler bize destek verirseniz ve tek başımıza iktidar yaparsanız biz bunları tek tek ve daha fazlasını yapmaya hazırız diye konuştu. Fırat daha sonra AK parti teşkilatını ziyaret ederek seçime sayılı günler kala sandık görevlileriyle ve müşahitlerle bir araya gelerek seçim günü sandıklara sahip çıkmalarını istedi. Fırat daha sonra Kahta’da bazı ev toplantılarına katıldı.

Haber Merkezi

 

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir