Ak Parti Milletvekili İ. Halil Fırat: “Önce İnsan” Parolasıyla Çıktığımız Yolda 2 Kasım Sabahı yepyeni Bir Türkiye Olacaktır”

 

Ak Parti Adıyaman Milletvekili İ. Halil Fırat 1 Kasım Genel Seçimler öncesinde seçim çalışmalarına aralıksız devam ederken, 2 kasım sabahında yepyeni bir Türkiye’nin temellerinin atılacağını söyledi.

Görmedik vatandaş sıkmadık el bırakmamaya kararlı olan vekil Fırat, vatandaşları ziyaret ederek projelerinden bahsetti.

Ziyaret ettikleri köylerde, ilçelerde, kurumlarda ve mahallelerde memurlardan, yöneticilere kat görevlilerinden hizmetlilere kadar sıkmadık el bırakmayan Vekil Fırat, “ Önce İnsan” parolasıyla çıktığı seçim çalışmalarında yediden yetmişe herkesin sevgi ve taktirini kazanmış oldu.

Ak parti milletvekili İ. Halil Fırat, ziyaretlerin son ana kadar devam edeceğini belirterek “Vatandaşlarımızla yine bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduk. Ülkemizin içerisinde bulunduğu kaostan bir an önce kurtulması ve halkın refah seviyesinin yükselmesi için bizler Ak Parti olarak elimizden geleni ardımıza koymayacağız. Halkımızın dua ve destekleriyle bu oyunu bozacağımızı düşünüyorum. Bizlere teveccühlerini esirgemeyen ve misafirperverlikleriyle bizleri mahcup eden tüm halkımıza teşekkürü bir borç bilirim. “Önce İnsan” ve “görmedik vatandaş sıkmadık el bırakmayacağız” parolasıyla çıktığımız bu yolda inanıyoruz ki emeklerimiz boşa gitmeyecektir” dedi.

Haber: Mustafa POLAT

Bu Haberi Gördünmü!

Dağtekin ‘Bizim Adıyaman Sevdamız Var”

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin bir basın açıklaması yayımlayarak Dr. Süleyman Kılınç’ın adaylığının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir