Ak Parti Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı

Adalet ve Kalkınma Partisi Ak Parti Milletvekilleri Ahmet Aydın, Adnan Boynukara, İ. Halil Fırat ve Salih Fırat Adıyaman adliyesinden milletvekilliliği mazbatasını aldı.

Ak Parti İl Başkanı Seyfettin Bilen, Ak Parti merkez İlçe Başkanı hakan Gürsoy Çok sayıda partili ve parti yöneticileriyle Adıyaman adliyesine gelen Vekiller, milletvekili mazbatasını Adıyaman İl Seçim Kurulu Başkanı Ahmet Şeker’den aldı.

Ak Parti Adıyaman Milletvekilleri Ahmet Aydın, Adnan Boynukara, İ. Halil Fırat ve Salih Fırat aldığı milletvekili mazbatasından sonra yaptığı açıklamada güzel mesajlar verdiler.

Mazbata programının ardından konuşan Ak parti grup Başkan vekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, 7 haziran’ın Ak parti adına kazanılmış bir seçim olarak tarihe geçeceğini belirterek, halkın refahı için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını belirtti. Erken seçim ve koalisyon ile ilgili de açıklamalarda bulunan Aydın “ Bizim şu an verilmiş bir kararımız yok. Biz halkımızın menfaati doğrultusunda hareket edeceğiz. Şu an herhangi bir partiyi kendimize yakın görmüyoruz. Hepsi bize aynı mesafededir. Ak parti bilindiği gibi bu seçimden birinci olarak çıkmış ve kazanmış bir partidir. Halkımızın gözü arkada kalmasın” dedi.

Haber: Mustafa POLAT

Bu Haberi Gördünmü!

Dağtekin’den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir