7 HAZİRAN GENEL SEÇİMLERİNDE AK PARTİYE YÜZDE 90.71 ORANINDA OY VEREREK ‘ŞAMPİYON İLÇE’ OLAN ADIYAMAN’IN SİNCİK İLÇESİNE AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDU. (AHMET ERKUT/ADIYAMAN-İHA)

Ak Parti Milletvekillerinden Şampiyon İlçeye Ziyaret

7 Haziran genel seçimlerinde AK Partiye yüzde 90.71 oranında oy vererek ‘şampiyon ilçe’ olan Adıyaman’ın Sincik ilçesine AK Parti milletvekilleri teşekkür ziyaretinde bulundu.

Şampiyon olan Sincik ilçesine AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat, Salih Fırat ve İl Başkanı Seyfettin Bilen ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlara AK Parti’ye verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiler.

İlçe girişinde Sincik Belediye Başkanı Mehmet Korkut, AK Parti ilçe Başkanı Şevket Öksüz, İl Genel Meclisi üyeleri ve partililer tarafından karşılanan AK Parti heyeti parti binasına geçerek burada toplanan partililerle bir araya geldiler.

Daha sonra ilçe merkezindeki esnafları tek tek dolaşan AK Parti heyeti, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun selamını getirdiklerini söyleyerek desteklerinden dolayı Sincik halkına teşekkür ettiler.

İHA

Bu Haberi Gördünmü!

Ahmet Aydın’dan Diyarbakır Yolu Açıklaması

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, çalışmaları duraklayan Kahta- Nissibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir