Ak Parti Seçim Stratejisini Belirledi

AK Parti Seçim Koordinasyon Toplantısında seçim stratejisi belirlenerek, seçimin önemi bir kez daha dile getirildi.

AK Parti İl Başkanı Seyfettin Bilen’in başkanlık ettiği seçim koordinasyon toplantısı TPAO Bölge Müdürlüğü toplantı odasında gerçekleştirildi.

Toplantıya AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Milletvekili Salih Fırat’ın yanı sıra diğer aday adayları Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat, İclal Yalçın Tutuş, Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, ilçe ve belde belediye başkanları, ilçe teşkilat başkanları, kadın kolları başkanı, il gençlik kolları başkanı, il genel meclisi başkanı katıldı.

Yaklaşık beş saat süren toplantıda, seçim sürecinde yapılacak iş ve işlemler, ekiplerin oluşturulması ve çalışma sistemi, verilerin alınması, SKM’nin çalışması, teşkilat ve adayların yükümlülükleri, sandık görevlilerinin sorumlulukları ve planlama konuları ele alındı.

AK Parti İl Başkanı Seyfettin Bilen, Haziran ayında yapılan seçimlerin diğer seçimlerden daha önemli olduğunu ifade ederek, “2015 seçimleri bu güne kadarki seçimlerin en önemlisidir. Yeni Türkiye’in inşası için taşıdığı önemi hepimiz biliyoruz. Bunu vatandaşlarımıza da anlatmamız lazım. İktidarımızın 12 yıllık icraatların halka anlatılması ve hatırlatılması gerekiyor” dedi.

İHA

Bu Haberi Gördünmü!

Ahmet Aydın’dan Besnili Öğrencilere Müjde

AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Besni ilçesinin ÖSYM Sınav Merkezi olmasıyla ilgili karara verildiğini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir