Ak Parti’de Görkemli Karargah Açılışı Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz: “ Adıyaman’dan 5 Vekil İle Gideceğiz”

AK Parti Adıyaman İl Teşkilatı merkez karargah olarak belirlediği Türk Telekom karşısındaki boş alanda karargah açılışını görkemli şekilde yaptı.

Kalkınma bakanı Cevdet Yılmaz’ın da katılımıyla gerçekleştirilen açılışa Ak Parti Milletvekili Adayları Ahmet Aydın, Adnan Boynukara, İ. Halil Fırat, Salih Fırat, İclal Yalçın Tutuş ve çık sayıda partili yer aldı.

Kuran’ı kerim tilavetiyle birlikte dualar eden yoğun kalabalık seçim öncesi gövde gösterisi yapmış oldu. Karargahın açılış konuşmasını yapan Ak parti İl başkanı Seyfettin Bilen, 7 Haziran’ın çok önemli dönecin başlangıcı olduğunu belirtti. İl Başkanı Seyfettin Bilen, “Seçim süreci boyunca farklı yerlerde seçim irtibat büromuz olacak ancak eski Çukobirliğin yeri merkez karargahımız olarak belirledik. Her akşam burada programlarımız olacak. Buradaki programlarımız miting havasında geçecek. Burayı seçmemizdeki neden ise, alanın geniş olması ve park sorununun olmamasıdır. Bir takım düzenlemeler yaptık ve burayı kullanacağız. Vatandaşlarımız rahat bir mekanda, iktidara yürüyüşümüzü destekleyecek” dedi.

Ak parti Grup başkanvekili Ahmet Aydın’da 7 Haziran seçimlerinde Ak partinin sesinin daha gür çıkacağını belirterek “ Hedefimiz halkın partisi olan Ak parti’nin beş adayını da meclise götürmektir” dedi.”

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ise coşkulu kalabalığa teşekkür ederek “ İnşallah Adıyaman’ımızın güzel insanlarının desteğiyle 5 vekil ile Adıyaman’dan gideceğiz. Ak parti ile hayat bulan illerimiz arasında Adıyaman’da yerini alıyor” dedi.

Haber: İ.IŞIK

 

manşett (1) manşett (2)

Bu Haberi Gördünmü!

2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Adıyaman’da 2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarının açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. Adıyaman-Kahta Karayolu üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir