AK Parti’de Muhtarlar İle İstişare Toplantısı Yapıldı

Adıyaman AK Parti İl Başkanlığında Muhtarlar ve Ziraat Odaları Başkanları Adıyaman Tarımı ile ilgili istişare toplantısı yapıldı.

AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez, toplantıda yaptığı açıklamada, “Ülke gündemi ve Adıyaman gündemi yoğun. Adıyaman Ziraat Odası Başkanımız Salih Şahan, Kahta Ziraat Odası Başkanı Rüştü Turanlı, Adıyaman Merkez Ve Köy Muhtarları Derneği Başkanı Şevket Alagöz ve muhtarlarımız bizi ziyaret ettiler. Ülkemizin yoğun gündemi içerisinde Adıyaman tarımını konuştuk. Güzel ve verimli bir istişare toplantısı oldu. Adıyaman kırsalında bulunan  köylerimizin sorunları olduğu bunları benimle görüşüp çözüm yollarının arandı. Burada mevcut yerelde çözüme ulaşacaklarının yerelde çözülmesi, yerelde çözümün olmadığı da bir üst makamlara iletip çözümün bulunması konusunda istişare edildi. Önümüzdeki süreçte, referandum öncesinde muhtarlarımızın düşünce ve talepleri oldu. Sayın Cumhurbaşkanımız muhtarlarımıza büyük önem veriyor. Bizlerde muhtarlarımıza büyük önem veriyoruz. Herhangi bir siyasi parti desteği olmadan insanları temsil ediyorlar. Adıyaman tarımının daha iyi yerlere gelmesi için her birlikte hareket edeceğiz. Muhtarlarımız Adıyaman’a yakışır şekilde taleplerini ilettiler. Huzur ve barış kenti olan Adıyaman’da inşallah tarımla uğraşan taleplerini değerlendirmeye alacağız” Dedi.

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir