AK Partili Aydın Kahtalılara Teşekkür Etti

AK Parti Grup Başkan Vekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Kahta’da yaptığı teşekkür konuşmasında, milletten aldıkları mesaja kulak vereceklerini söyledi.

AK Parti Kahta ilçe Teşkilatı toplantı salonunda yapılan toplantıya Ahmet Aydın’ın yanı sıra İlçe Başkanı Engin Akel, kadın kolları, gençlik kolları, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı. Toplantının açılış konuşmasını İlçe Başkanı Engin Akel yaptı.

Akel, halkın gösterdiği teveccühe saygı gösterdiklerini belirtti. AK Partinin Kahta’da Türkiye ortalamasının çok üzerinde oy aldığına dikkat çekerek, tüm Kahtalılara teşekkür etti.

Engin Akel’in açılış konuşmasının ardından mikrofonu alan Ahmet Aydın, milletin kararına saygı göstereceklerini kaydetti.

Aydın, “ Eksiklik varsa, hata varsa, her siyasi parti gibi bizde iç muhasebemizi yapıyoruz. Millet bizi tek başına iktidar yapmadı ama en büyük sorumluluğu yine AK Partiye verdi. AK Parti bu milletin omurga partisidir. Daha güçlü bir psikoloji ile yolumuza devam edeceğiz. AK Parti mağlup değil, bu seçimin galibidir. AK Parti bu milletin umududur, heyecanıdır, geleceğidir. Bizim için bu milletin asıl menfaati önemlidir. Hiçbir kırmızı şart koymuyoruz. Milletin geleceği hakkında hangi formül gerekliyse, milletin menfaati neyi gerektiriyorsa onu zorlayacağız. Diğer siyasi partilerin de milletin menfaatlerini önde tutarak düşünmesi lazım. Bunu zorlayacağız. Buna rağmen diğer siyasi partiler sorumluluklarını yerine getirmezse tabii ki millete gideceğiz. Her zaman halkımızın yanında ve arasında olacağız. Milletle beraber bu yolda yüüryeceğiz. Hala umut bizdedir. Daha güçlü bir şekilde yolumuza devam edeceğiz. Hep birlikte çalışacağız. Kenetlenerek omuz omuza mücadele edeceğiz. Halkımız bize bir mesaj verdi. Bu mesajı aldık. Kahtalı kardeşlerimizden kusur bulmayacağız. Kusur varsa bizdedir. İğneyi kendimize batırma cüretinde bulunuyoruz. Allah Kahta Halkından razı olsun. Bizlere dualarıyla, oylarıyla destek verdiler, güç verdiler. Kahta’ya ne kadar hizmet yaparsak bu manada azdır. Bundan sonraki süreçte de nerede bulunursak bulunalım, konumumuz ne olursa olsun bütün enerjimizle Kahta’nın, Adıyaman’ın, Türkiye’nin hizmetinde olacağız” diye konuştu.

BHA

Bu Haberi Gördünmü!

Gençlik Proje Döngüsü eğitimlerine katıldı 

GAP Bölge Kalkınma İdaresi Adıyaman Gençlik ve Kültür Evi tarafından yürütülen YouthBank (GençBank) programının ‘Proje …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir